Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-01-10, 13:05   #145
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXII

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
na noc, na zmianę z kremem LR-P
daj znac jak sie bede sprawowac to moze i ja sie skusze

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość

czekam i czekam co powiesz na ta zolta gliss kur
bardzo jestem ciekawa reakcji twoich kłaczkow na nia
dobrze ze modem ruszyl, moj lata poki co prawie cala dobe i mega
schauma rzadzi jak kiedy trafie cos podobnego to dam znac
ja tez czuje sie soba w blond ech w dupie mam, nie beda mnie zmieniac na sile- mam byc soba a soba jestem w blondzie

ojej... ale z drugiej strony jak ja to dobrze rozumiem
nie rezygnuj z "wychowywania" go bo ma urodziny w koncu bedziesz odpuszczac bo imieniny, rocznica, weekend... nie!


[/B]o to to

nie jestes jakas siłaczka i nikt nie moze wymagac od ciebie ze bedziesz zapieprzac na 2-3 etaty on musi uszanowac ze wiele dla was robisz i korona mu z glowy nie spadnie jak odniesie talerze do kuchni moj sie tego ost nauczyl i robi to z radoscia ale co mu nabzyczalam nad uchem to moje
Dokładnie
dziekuje,ze mnie rozumiecie
to jest dobry chłopak tylko troche nie ogarniety i czasem musze na niego krzyknac czy cos. Chociaz zuwazylam, ze bardziej od krzyku, boi sie mojego spokoju
tzn, ze nic nie powiem ale ostentacyjnym gestem zrobie to o co go prosilam a on tego nie zrobil, i jak sie do niego nie odzywam

Jutro sprobuje tej żółtej odzywki to odrazu dam Ci znac jakie mam pierwsze wrazenie
Teraz soie zbieram, bo jade do siebie do babci a jutro lekarz-ginekolog mnie czeka
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora