Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mama, ja i pies :D
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-06-12, 13:47   #10
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: Mama, ja i pies :D

Pięknie wyglądasz - tak swieżo, dziewczęco! Strasznie mi sie podoba taki makijaż. Jak zwykle jest bardzo starannie wykonany.

Makijaż mamy też niezły. Jedyne co bym zmieniła to ciut jaśniejsze cienie i coś rozświetlającego w kącikach. Może nawet nie tyle rozświetlającego - nie mam na myśli brokatu czy drobinek ale coś jasnego. Mam nadzieję, że mnie zrozumiałaś I korektor pod oczami aby ukryć cienie, ale pisałaś, że nie dysponowałaś takim więc sie nie liczy
Niedawno moja mama miała bardzo ważne spotkanie w firmie i musiala wyglądać "oszałamiająco". Dlatego poprosiła mnie żebym ją czymś pomazała(na co dzien używa tylko podkładu, pomadki i mascary). Ciągle powtarzała mi:"Majeczko, tylko nie za mocno, nie za mocno". Dlatego wykorzystałam beże i jasny brąz do zakcentowania zewnętrznych kącików. Jedyne z czego byłam nie zadowolona to to, że podkład nie zdołał ukryć cieni pod oczami, a z tego względu że sama takowych nie posiadam, korektora w moim kuferku brak. I też nie ukryłam do końca cieni pod oczami.

Aha, bardzo podoba mi sie pomadka, jakiej użylaś aby pomalować mamie
usta.
Psina też piękna, nawet bez makijażu
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując