Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Do Filtromaniaczek - Fotostabilny Filt Ziaja 50+ !!!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-03-14, 07:10   #22
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: Do Filtromaniaczek - Fotostabilny Filt Ziaja 50+ !!!

Wykrzykników i entuzjazmu w wypowiedzi autorki co najmniej jak na odkrycie roku, a to filtr, jak większość drogeryjnych. Ani lepszy, ani gorszy.
Nikt nie twierdzi, że tylko apteczne i drogie są skuteczne. Dowodem jest chociażby Soraya oraz zeszłoroczny debiut Ziaji w linii Med (BTW liczyłam, że w tym roku stabilne filtry wprowadzą też do innych linii).

Może przesadzam, ale wydaje mi się, że niestety drogeryjne firmy zwietrzyły interes w modzie na filtrowanie i udoskonalają produkty pod kątem wchłanialności, a sprawa ochrony jest dla nich drugorzędna. I tak 90% konsumentek czytając na opakowaniu ,, filtry stabilne", uwierzy

edit: przypominam też, że trochę czym innym kierujemy się kupując produkt na ,,plażowanie" - kiedy nie nakładamy makijażu i przede wszystkim możemy reaplikować krem co 2 godz. (i pod tym względem faktycznie większość produktów jest stabilna, bo wytrzymuje te 2-3 godz.), a czym innym, gdy kupujemy filtr, który nakładamy raz, rano - i ma nam służyć cąły dzień, w dodatku przykryty makijażem. Dla mnie jedynym rozsądnym wyjściem w drugiej opcji jest wybranie produktu z którymś z nowocześniejszych filtrów, co do których nie ma wątpliwości.

Edytowane przez Ineso
Czas edycji: 2014-03-14 o 07:14
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując