Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ktoś słyszał o nowych roślinnych farbach ''Color&Soin'' ?
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-31, 09:19   #8
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Ktoś słyszał o nowych roślinnych farbach ''Color&Soin'' ?

Cytat:
Napisane przez moniqqqqq Pokaż wiadomość
Od ponad pol roku farbuje włosy farbami Colour& Soin. Jestem naprawdę zadowolona z efektow. Wcześniej malowałam włosy Lorealami,Palette i wieloma innymi -przetestowalam conajmniej kilkanascie marek-i to co po tym stalo sie z moimi wlosami to horror. Zaczely wypadac mi garsciami,wszędzie w mieszkaniu lezaly moje wlosy, łamaly sie niemosiernie i w rezultacie mialam strasznie przerzodzone wlosy. Bylam zalamana,a nie wyobrazalam sobie zaprzestania farbowania,ponieważ moj naturalny kolor to jakis taki niejaki tzw"mysi",a teraz mam hebanową czern Wracajac do farb Color&Soin byłam zdziwiona gdy zobaczylam je w aptece DOZ ,no ale pomyślałam ze skoro sa to produkty apteczne to spróbuje.Wiadomo po pierwszym nalozeniu farby specjalnych efektow w zmocnieniu struktury włosów nie było,ale zdecydowałam sie uzywac ich dalej,poniewaz kolor wychodził śliczny-taki o jaki mi chodzilo.Aha co wazne i jest dla mnie wielkim plusem te farby wogole nie smierdza amoniakim jak wiele innych, a nie znosilam tego duszacego odoru.
Po pol roku stosowania moje wlosy wyraznie zgestnialy i sie wzmocnily,nie wypadaja mi juz prawie wogolePo Lorealu to byla tragedia.
Znam dość dobrze ten produkt,wkoncu chodzi o moje włosy....nie?
Farby sa trwałe,nie jest to zadna henna.Kolor utrzymuje sie dlugo-przynajmniej jest tak u mnie. Bzdura jest jak napisala jakas osoba powyzej ze zostaly stworzone z mysla o straszych paniach. Napewno jest wiele mlodych kobiet,ktorym farbowanie zniszczylo wlosy np ja.
Farby sa dla wszystkich co wiecej sa specjalnie przystosowane dla kobiet w ciazy, posiadajace dzieci pewnie wiedza ze w tym stanie malowanie wlosow jest niewskazane.Po drugie moga uzywac je kobiety po odbytych chorobach nowotworowych.Dzieki temu,ze nie zawieraja amoniaku,rezorcyny i parabanu nie uczulaja,nie powoduja zadnych brzydkich zmian skornych.Wszystko ładnie wytlumaczyla mi farmaceutka w aptece.
Ponoc farby narazie sa tylko w kilku aptekach w wawie,ale z tego co slyszalam maja byc rozprowadzone na masowa skale w Polsce bo nie ma konkurencyjnych produktow tego typu i sprzedaja sie ponoc naprawde dobrze.
Jezeli chodzi o mnie to używam tylko tych farb i ich efekt jest dla mnie super.Za duzo juz eksperymentowalam, aby ponownie zniszczyc powracajace do swojej dawnej kondycji włosy.Dlatego innym farbom mowie NIE!
Dlatego z czystym sumieniem polecam te farby kobietom,ktore dbaja o swoje zdrowie.
Piszesz tak, jakby henna nie była trwała A jest.

Odnośnie tych farb - wiecie może ile % utleniacz się do nich dołącza?
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując