Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Makijaże Gwiazd
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-11-09, 12:32   #17
anialobo
Raczkowanie
 
Avatar anialobo
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: londyn
Wiadomości: 107
Dot.: Makijaże Gwiazd

Zgadzam sie z moja przedmowczynia co do bazy na powiekiTaka baza stanowi dobra podstawe i zapobiega okladaniu sie cieni w zmarszczkach.Stosowalam bazy min:artdeco,clarinsa ,czyli z wyzszych polek,wiec co do tanszych nie mam pojecia czy sa dobre.Takie bazy sa bardzo wydajne,wiec wrecz pozorom nie jest to duzy wydatek.Otrzymuje sie bardzo duzo produktu,ktorego wcale duzo sie nie naklada.Dobre przygotowanie twarzy stanowi o tym ile makijaz sie utrzyma.Ja np mialam na swoj slub wykonany makijaz ,ktory przetrwal cala noc.Byc moze masz przetluszczona cere i to moze byc powodem dla ktorego kosmetyki nie trzymaja sie dlugo.Rano trzeba dobrze nawilzyc twarz i poczekac zeby krem sie wchlonal.Nastepnie polecam zastosowanie bazy,ktora utrwali makijaz.Polecam Beauty flash balm clarinsa,ma on wlasciwosci wygladzajace i utrwalajace.Nastepnie podklad,ktory dokladnie "wklepujemy"palcami lub aplikatorem.Ja zawsze na wierzch stosuje puder sypki dla utrwalenia makijazu.Nakladam go nawet platkiem kosmetycznym-tak jakby wcieram,a potem nadmiar rozprowadzam pedzlem.
Co do tanszych polek to oczywiscie nie ma reguly,czy sa lepsze czy gorsze.To zalezy od skory,na kazdej cos innego lepiej wyglada,Ja ostatnimi czasy bylam w centrum handlowym i spytalam dziewczyna,ktora miala super makijaz jakiego podkladu uzywa i byl to AA oceanicDla jednyk tusze diora sa najlepsze,dla innych rownie dobrze wyglada np rimmel.
Wszystko poznajemy metoda prob i bledow.
anialobo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując