Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kody w Kanebo
Wątek: Kody w Kanebo
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-01-08, 14:11   #102
Marilyn
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 449
Dot.: Kody w Kanebo

Cytat:
Napisane przez S-K
Przyznam, że mnie zaskoczyła kwestia braku kodów, ponieważ w Douglasie w Krakowie kody mają. Coprawda były "nieczytelne", jak mi powiedziała sprzedawczyni, dlatego zwróciła się do dystrybutora z prośbą o przefaksowanie czytelnych kodów i w przeciągu kilkudziesięciu minut pani do mnie oddzwoniła i rozkodowała (poprawnie ;-) ) interesujące mnie kosmetyki.

A tak na marginesie, to na moje maile do KILKU zagranicznych przedstawicieli Kanebo również brak odpowiedzi. To poprostu IGNORANCJA!

Dobrze, że w ogóle ktoś się tymi kodami zainteresował, bo by cała sprawa nie wyszła na jaw, a od teraz moje podstawowe pytanie w perfumerii to:
Jaka jest data produkcji/ważności tego kosmetyku?
No tak..kody na produktach są, ale konsultantki nie potrafią ich odkodować na miejscu... Dopiero jesli zadzwonią do dystrybutora wiedzą, czy produkt jest ok. Niestety nie słyszałam, żeby konsultantka z własnej woli dzwoniła do dystrybutora. Jesli klient sam się nie domaga to one nie sprawdzają, a powinny mieć mozliwość od ręki sprawdzić, czy produkt jest przydatny do uzycia czy nie.
Ja napisałam do Szawjcarii prośbę o odkodowanie, Nef tez. Zadnej z nas nie odpowiedziano do tej pory.
Marilyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując