Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-01-23, 14:08   #1291
ferguusson
Zakorzenienie
 
Avatar ferguusson
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: daleko stad...:(
Wiadomości: 6 020
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VIII

Dzien dobry


z tego wszystkiego od 6stej nie śpie

Bardzo mi miło że się Wam podoba Jest tyle pięknych pierscionków zareczynowych, że chyba nie chciałabym być mężczyzną i je wybierać

Idę po jedzonko i idę podziwiać Wasze zdjęcia.. Vio-ale duuuużo.. bede w każde zdjęcie się godzinami wpatrywać Kolory już mi się podobają i widzę że masz świetny gust...

Cotka-bo wszystko ma swój czas i miejsce.. ponad 3 lata temu płakałam jak mnie moj ex rzucił w sylwestra, 3 godziny przed imprezą, za która ja de facto zapłaciłam i gdyby nie to że wspólokatorka wyciągnęła mnie na silę z domu (moim towarzyszącym na tę imprezę był moj przyszły wspołkolator i najlepszy kolega w przyszłości) to bym pewnie siedziała sama w mieszkaniu(nawet nie w domu z rodziną) i
a poprzednich związków nawet nie chce analizować. pseudo gej, zlodziej, ex narkoman z sądowym zakazem zbliżania się do mnie, nieudany hip hopowiec z aspiracjami a bez talentu, eh.. nie chce mi się wymieniać. Gdzie ja ich znajdowałam
__________________
kocham lata 40te..
suprise!


MAC

exchange
ferguusson jest offline Zgłoś do moderatora