Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Metamorfoza MidnightGothique
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-10, 15:48   #24
MidnightGothique
Zadomowienie
 
Avatar MidnightGothique
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 837
Dot.: Metamorfoza MidnightGothique

Cytat:
Napisane przez Sculpture of Regret Pokaż wiadomość
Witaj MidnightGotique
Na początek muszę Ci powiedzieć, że jesteś naprawdę śliczną dziewczyną.
Moje sugestie:
Włosy - rudy jak najbardziej. Moim zdaniem bardzo do Ciebie pasuje, nawet taki dość ostry, pomarańczowo - czerwony. Włosy bez grzywki. Nie zakładaj ich za ucho. W tej fryzurze wyglądałabyś idealnie: https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...4&d=1268137532 Myślę, że przedziałek Ci nie służy, lepiej wyglądałabyś, gdybyś układała włosy właśnie w ten sposób - włosy zaczesane do tyłu, króciutki przedziałek z boku głowy, włosy utrwalone lakierem (musiałabyś poszukać takiego, który nie wysusza, nie niszczy włosów i można go używać codziennie). Wyglądałabyś pięknie!
Makijaż - do tego koloru włosów widzi mi się zielony cień do powiek!
Ubrania - warto by kolorystycznie ożywić twoją garderobę. Sama uwielbiam czerń ale coraz częściej przekonuję się do innych kolorów, w których wyglądam korzystniej Może trochę brązu, zieleni, niebieskiego/granatu? Na początek bluzeczki, sweterki w takich kolorach + czarne spodnie, później może odważysz się na kolorowe spodnie/spódnicę? A co do kroju to myślę, że fajnie wyglądałabyś w dłuższych bluzkach/tunikach do połowy bioder.
Buty - nie wiem jakie lubisz? Zresztą ja sama mam problemy z butami, więc tu chyba nie doradzę...

---------- Dopisano o 14:52 ---------- Poprzedni post napisano o 14:24 ----------

Przejrzałam wizażową szafę w poszukiwaniu krojów i kolorów ciuszków, w których bym Cię widziała.
Mój nr 1: luźna zielona bluzeczka + brązowe dodatki https://wizaz.pl/szafa/wieszak_widok.php?wid=1404 z rudymi włosami bomba!
2: na niebiesko, nie wiem czy lubisz baleriny ale równie dobrze wyglądałyby do tego jasne trampki https://wizaz.pl/szafa/wieszak_widok.php?wid=251
3: brąz + turkus https://wizaz.pl/szafa/wieszak_widok.php?wid=395
4: bardziej kobieco - zestaw ze spódnicą https://wizaz.pl/szafa/wieszak_widok.php?wid=1391

To są oczywiście tylko moje luźne sugestie i subiektywne zdanie. Pozdrawiam i życzę udanej metamorfozy!
Dziekuje wlasnie tez grzywki nie usmiecha mi sie zbytnio robic bo ostatnio jak mialam to mnie strasznie denerwowala.. i takmysle ze teraz je tylko podetne i myslalam nad scieniowaniem ich na calej dlugosci,zeby wydawaly sie gesciejsze, dobry pomysl? faktycznie fryzurka bardzo fajna, taka naturalna sie wydaje wyproboje ją..tylko nie wiem czy cos z tego wyjdzie, bo mam bardzo cienkie lekkie wlosy itd i zawsze od lakieru robia sie bardzo przyklapniete :| ale zobaczymy co to wyjdzie
Zielony cien mi do wczesniejszych wlosow raczej nie pasowal, ale moze do rudych faktycznie bedzie
Dziekuje za rady dotyczace ubran te zestawy bardzo mi sie podobaja, no moze oprocz tego ostatniego a ta zielona bluzeczka jest po prostu przepiekna

Hm.. a jak z sukienkami? jakie powinnam nosic? mysle ze fajnie mi w tej czarnej co mam na jednym zdjeciu, jest obcinana pod biustem i puszczona luzno do kolan ale jakie jeszcze?

Cytat:
Napisane przez biedronka91 Pokaż wiadomość
Miałam na myśli to, że po farbowaniu powinnaś spojrzeć na kolorystykę dotyczącą "jesieni" bo kolor wiele zmienia. Faktycznie jeżeli chodzi o odcień farby to jestem za zimnym rudym. Ach! Byłam przekonana, że mam do czynienia z rock'menką, ale nie, okej. Co do tych czerni.. po prostu je ograniczyć, nie mówię o pozbyciu się całkowicie, ale warto by zainwestować teraz w zielenie, fiolety i inne ciekawe kolory dla rudowłosych. Zaczęłaś coś zmieniać, super, czekamy więc na efekty farbowania no i ewentualnie działamy dalej ze stylizacją.
aha to zle zrozumialam no faktycznie moze inne kolory, cieplejsze beda mi bardziej pasowac.. zobaczymy hm.. czy z rockmenka.. no moze troche tak faktycznie przede wszyskim slucham rocka metalu, ale nie jestem jakas ograniczona oprocz tego lubuje sie np. w muzyce elektronicznej, folku, ambiencie, new age, w klasyce i wieluu innych czy naleze do jakiejs subkultury.. no moze troche tak.. trudno mi to opisac moze tak - nie ubieram sie w tym stylu BO naleze do danej sybkultury tylko tak jak mowie ubieralam sie juz tak zanim mialam doczynienia z taka muzyka.. co nie przeszkadza mi tez zalozyc np. rozowej bluzki czy cos o ile mozna w ogole mowic o przynaleznosci do subkultury, w sumie nie zastanawialam sie nad tym nigdy

no tak, dzisiaj tak jak wspominalam ide po farbe jutro chyba sie przefarbuje i pojde do fryzjera.. ale sie boje strasznie taka drastyczna w sumie zmiana i patrzac w lustro nie moge sie sobie wyobrazic w rudych wlosach, no ale zobaczymy.. w sumie na zdjeciu bardzo mi sie podoba wiec nie powinno byc zle uff
__________________
[perfectaA]414165[/perfectaA]
[perfectaB]414165[/perfectaB]
[perfectaC]414165[/perfectaC]
MidnightGothique jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując