Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Sposoby Japonek na piękną cerę.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-03-22, 15:10   #1034
tigresse
Przyczajenie
 
Avatar tigresse
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: london
Wiadomości: 6
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
Tigresse oczywiście możesz nam jeszcze trochę popisać o Japonii jak masz czas i ochotę Np. czy to prawda, że Japończycy są niscy i czy naprawdę są tacy przystojni jak na zdjęciach?
Jyyli Pewnie bede wpadac na forum w miare możliwosci czesciej to może jeszcze coś popisze, generalnie to temat rzeka, bo ta kultura jest w każdym wzgledzie różna od naszej, wiec nie chce zabardzo zaśmiecac wątku. Ale zawsze chetnie odpowiem na pytania

Ale ciekawy temat poruszyłaś... japońscy faceci
Połowa z nich powiedziałaby Ci wiecej o dbaniu o urodę niż kobiety. Zwłaszcza młodsze pokolenie. Wszelkie kosmetyki i salony piękności nie są im obce. Są wręcz salony przeznaczone wyłącznie dla mężczyzn, nie mówiąc o setkach linii kosmetyków. Generalnie to taki młodzieniec nad swoim wyglądem i fryzurą spędza pare godzin dziennie i często nawet japonki narzekają, że są bardziej zapatrzeni w swój wygląd niż nie jedna kobieta i jest to czasem problemem w ich związkach

Czy są przystojni jak na zdjęciach??... Często zwłaszcza w Tokyo spotyka się takich którzy wyglądają jak chodzące wyretuszowane zdjęcie. Perfekcja w każdym calu Także dosłownie można spotkać na ulicy takiego wypięknionego chłopaka z okładki.

Acha, no i generalnie wiekszość japończyków, zwłaszcza kobiety nie wygląda na swoje lata.... zwykle tak gdzies z 10 -15 lat młodziej

No i maja fioła na punkcie mody. Wyszukajcie sobie w zdjęciach w internecie hasło ''Harajuku'' To dzielnica w Tokyo gdzie zbiera się cała modowa śmietanka Soboty i niedziele przeznaczają na wszystkie pięknościowo -modowe zabiegi i przychodzą tam tylko poto by sobie postać i pokazać się światu . Dla nas to szok taki wygląd, W Japonii nikogo to nie dziwi.

Są niscy, oj są : ehem: ....ja się czułam na ulicy jak jakaś żyrafa, a mam tylko 170cm
tigresse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując