Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak nie wyglądać tandetnie w blondzie?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-07-02, 12:37   #87
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Jak nie wyglądać tandetnie w blondzie?

Cytat:
Napisane przez weronika866 Pokaż wiadomość
haha, masz rację stety albo niestety. ja poprostu nie lubię takich babskich kłótni, sama staram się nie być czepialska
a zaczynając od tandetnego blondu miałam na myśli dokładnie niedopasowaną kolorystykę np tak jak u Dody - blond włosy, i do tego ciemne oczy i brwi, i jaskrawe ciuchy. Nazywajcie to jak chcecie - kicz, tandeta, niedopasowane kolory - ale właśnie o to mi chodziło zakładając wątek, jak uniknąć takiego wyglądu, czym się kierować, jak dobierać kolory. Jeśli ktoś tu poczuł się urażony, to możemy nie nazywać tego kiczem, a poprostu złą kolorystyką makijażu lub ciuchów, co w efekcie się ze sobą "gryzie".
musze sie nie zgodzic moja siostra ma naturalne wlosy blond w odcieniu powiedzmy takim chlodnym a oczy i oprawe ma ciemna zreszta tak jak ja tyle ze moje wlosy byly bardziej zlociste
nie ma podzialu na blondynki niebieskookie a czarnulki ciemnookie
wlasnie najbardziej intrygujaco i zjawiskowo wyglada przeciwnie czyli blondynki ciemnookie a czarnulki niebieskookie...znam kilka i sa to pieeeeekne dziewczynyaleeee....nie farbujmy czarnej na bialo i odwrotniewtedy to jest nie zgodne z natura i wyglada sztucznie przez niektorych nazwane wlasnie kiczem tandeta brakiem stylu wioska....mnostwo nazw........
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując