Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-09-10, 11:49   #2089
me emma
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 29
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Esterr, być może, ale uwierz głupio mi jakos iść wymalowana tak do pracy, wczoraj poszłam po bandzie i poleciałam w tej czerwieni na pocztę paczki nadać i miałam wrażenie, ze lud się gapił, jak na jakaś łatwa Panią
Esterku, ja prosze przy następnej okazji, zebyś umalowała usta jakas czerwienią, bo uważam, jak Emma, ze Ci w niej boski musi być
Na Artistry Palette nie narzekałam nigdy, a ta 808 jest jakby lepsza od starych, albo mnie sie tak tylko wydaje. Poza tym ma naprawde ładne kolorki
Zewnętrzny kącik oka przeciagam w óre pędzelkiem, bo jakoś tak urwany z końcem powieki dziwnie dla mnie wygląda, poza tym lubie tzw. kocie oko, chociaz ja takiego kształtu nie mam niestety
Esterek, wrzuc dzisiejszy makeup, to powiemy, czy oddać masz, czy zsotawić

Emmo
Tylko ja nie wiem czy kupię serum, i nie wiem czy nie ciemniejsze niż Esterr.
No dzisiaj znalazłam jakąs próbkę czarnego tuszu w szufladzie, wiec miałam czym pomaziać, ale nie lubie próbke, bo źle mi się maluje takimi krótkimi szczoteczkami, poza tym ledwo makijaż zrobiłam, a upaprałam powiekę tuszem i musiałam poprawiac, stad jest no-perfection

---------- Dopisano o 12:21 ---------- Poprzedni post napisano o 12:18 ----------


Biedactwo mam nadzieję, ze szybko minie taki stan


jak zwykle ysl tym razem wezmę do spróbowania Noir Radical, obczaję, czy lepszy będzie od klasycznego efc



Dziękuję

---------- Dopisano o 12:26 ---------- Poprzedni post napisano o 12:21 ----------

A i Dziewczyny, mogę rzetelnie powiedzieć, po 2 dniach testów, ze Kryolan anti-shine nałożony rano na podkład wytrzymuje bez świecenia cały boży dzień Przynajmniej na mojej buzi I nie wyglądam, jak trupek, bo tez daję go naprawdę odrobinę na pędzelku. Nie podkreślił mi też żadnych skórek.

Ja idę dziś i nie wyjdę bez Serum Tusze mam dwa nieużywane w zapasie- kupione w bezcłowym raju
Corii czyli mówisz, że Pink Design jest lepsza od tych czterech starszych?

Edytowane przez me emma
Czas edycji: 2010-09-10 o 11:50
me emma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując