Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-04-06, 16:17   #4453
Moni@
Zakorzenienie
 
Avatar Moni@
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: z krainy Królowej Baśni :P
Wiadomości: 3 093
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.

Cytat:
Napisane przez sylvia_doll Pokaż wiadomość
MONIA .......

masz jedną z najpiękniejszych rudości jakie udają się uzyskać wizażankom. Gdybym mogla uzyskac taki efekt henna (preferuje naturalne sposoby) to bylabym wniebowzieta! Mam wloski troszke ciemniejsze, delikatnie mniej rudawe, wciaz walcze o taki kolor.
Po prostu wyszła Ci bajka na głowie.
Jezu!! Bardzo dziekuje , w zyciu bym nie pomyslała ze sie komus tu spodobaja Ja myslałam ze zaraz mi napiszecie jaki jasny sprany rudzielec

Dziekuje

---------- Dopisano o 16:52 ---------- Poprzedni post napisano o 16:40 ----------

Cytat:
Napisane przez julianna-p Pokaż wiadomość
moni@ sliczny kolorek, ja go jeszcze podkrecalam. powiedz mi tylko tez Ci tak szybko schodzi??
Dzieki

Schodzi ale nie tak szybko.. 3 mycia a woda jeszcze jeszcze rudym zalatuje...
Podkręcałaś to fakt jak zafarbowałam byłam zadowolona w sumie jasniejsze mi wyszły na dzien dzisiejszy juz bym farbowała

---------- Dopisano o 16:59 ---------- Poprzedni post napisano o 16:52 ----------

Cytat:
Napisane przez Melina Pokaż wiadomość
Moni@ mam to samo. Bardzo się starałam a początku o ognistą, jasną, pomarańczową rudość, a koniec końców wcale się w niej dobrze nie czułam. Szkoda, że człowiek takich rzeczy nie wie i trzeba dopiero na sobie sprawdzić, bo tyle kasy i kondycji włosów mogłoby zostać nienaruszone
No tak, ja nie cierpię czerwonosci na głowie , nie lubię nawet marchewek...Chciałam rudy na poziomie 7 a okazało sie ze czulam sie jak stara baba bo mimo ze kolor był na poziomie 7 to na moich wlosach wychodził jak burgund okropnie mnie męczył ten widok...

Któras tu napisała ze ma ochote sie przefarbowac na braz bo czuje sie mało artakcyjna, ja mam to samo.... Zdania moich znajomych sa podzielone: jedni mowią - slicznie ci w tym kolorze, mlodziej wyglądasz, juz nigdy na czarny nie farbuj; inni - w czarnych wyglądałas bardziej rasowo i oryginalnie...

---------- Dopisano o 17:17 ---------- Poprzedni post napisano o 16:59 ----------

Kręcą mnie kolory z Majirel 8,31, 8,4, 8,34 jutro bede w Opolu to zerkne na palete osobiscie bo w necie to kolory przekłamane są..

tylko ten jeden to w kategorii złotych sie znajduje
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg brazybeze.jpg (8,5 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg miedziane.jpg (9,5 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zlociste.jpg (8,5 KB, 13 załadowań)

Edytowane przez Moni@
Czas edycji: 2011-04-06 o 15:53
Moni@ jest offline Zgłoś do moderatora