Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-01-06, 16:00   #3862
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Podczytuję Was, ale nie mam siły pisać. Kupa zajęć, choróbsko, a do tego aktualnie ratuję życie kilku kotom, co wymaga spoooro czasu i zaangażowania

Kupiłam kilka rzeczy z internetowych wyprzedaży, ale od stacjonarnych chyba też się nie uchronię i polecę jutro na zwiady.
W Body Shopie są niektóre duże masełka za 35zł, np. malinowe, fajnie pachnie.


Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Byłam dzisiaj w Douglasie w Złotych Tarasach po kosmetyki Bobbi Brown.

Są ciekawe rzeczy na wyprzedaży z Bobbi B.
1. Komplet pędzli Holiday Collection 2012 (4 szt. ) za 230 zł (przeceniony z 299 zł)
2. Taka granatowa mini kosmetyczka z produktami KLIK - 200 zł (nie wiem czy dokładnie są wszytskie te produkty, co w USA, ale na pewno jest ich kilka - eyeliner + cień w kremie + jakiś pędzelek)
3. Kuferek (walizeczka) na kosmetyki - 440 zł (przeceniony z 560 zł)
Pielęgnacja:
4. Peeling w proszku do twarzy - 89 zł (przeceniony z 179 zł) KLIK
5. Żel nawilżający do twarzy - 109 zł (przeceniony z 219 zł) KLIK

Są też błyszczyki za 52 zł (pisałam już o nich wcześniej) z kolekcji Neons & Nudes: Citrus (pomarańczowy) i Ultra Violet (lekko fioletowy) KLIK w rzeczywistości są to mniej intensywne kolory.

To są rzeczy wystawione (w cenach promocyjnych) tylko w Douglasie w Złotych Tarasach. Konsultantka powiedziała mi, że każdy Douglas sam wyznacza rzeczy do przecen (przynajmniej tak jest w BB), więc w innych Douglasach może nie być tych produktów / moga być przecenione inne

Może komuś to info się przyda
Gdybym nie miała już tego linera i cienia (wydaje mi się że tam jest liner espresso) to intensywnie myślałabym nad tą granatową kosmetyczką z produktami. Kosmetyczka dobrej jakości, idealna do torebki
Ciekawy jest też zestaw pędzelków 4szt.
Miłko, dziękuję Ci za tą wiadomość! Jutro lecę w takim razie, może coś upoluję.

Cytat:
Napisane przez Tigerr Pokaż wiadomość
Dziewczyny z satynowych cieni w ręką na sercu polecam Wam cienie Make-up Atelier Paris ...Są niestety dostępne tylko w necie - albo u jedynego dystrybutora w Polsce
http://folaroni.com/sklep/makijaz-oc...cieni-10g.html
lub u ladymakeup.pl...

Są świetnie napigmentowane - zarówno maty, satyny, jak i perły ... Bardzo dobrze, się je nakłada i rozciera ...
Ja mam paletkę T01 - doskonała do makijażu dziennego , ale i wieczorowy można nią wyczarować ..
Z satynowych palet piękna jest jeszcze T10
Z matów - T10, T20, i T22

Podaję numerki stonowanych kolorów , ale są też piękne fiolety, niebieskości, zieloności ...
Właśnie włączyła mi się na nie zachcianka. Jakoś te paskudne opakowania mnie odpychały, ale skoro takie dobre...
Cytat:
Napisane przez dorcia 83 Pokaż wiadomość
(...)Tak na marginesie, znasz / znacie dziewczyny jakis cien , ktory ma podobny/ taki sam kolor jak Fluidline z MACa w kolorze Midnight blue? Moze w Sephorze/ Douglasie/ Rosmanie

Acha i mam na imie Dorota i jestem kosmetykoholiczka, awansowana z Macoholiczki ;-))
To nie to samo, ale w głębokim, pięknym granacie jest kremowy cień L'oreal Color Infaillable 06 All night blue albo liner Catrice w kolorze Cruise Couture (nie wiem, czy nie był przypadkiem limitką, chyba niestety tak)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;38471861](...) Ja w kilka dni trzy zgromadzilam.
Naprawde fajne sa. Zapach mi tylko przeszkadza.
[/QUOTE]
Przez Ciebie zachciało mi się róży Chanel. Szczególnie Tumulte. Ale kurczę, ile tego można mieć? W życiu swoich nie zużyję. Mam tylko pomysł, żeby pochować połowę (mało używanych) i odłożyć na lato, będą w sam raz, a i ilość nie będzie tak razić w oczy

Za to po raz pierwszy umęczyłam kosmetyk MACa tak, że pokazało się denko. Rozświetlacz. Uff, myślałam, że te produkty nigdy się nie kończą i tak z nimi za 10 lat będę trwała.
Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
te kolory się jakoś tak bazarowo kojarzą właśnie.. a paniami z mięsnego z czasów PRLu ale moim zdaniem, to kwestia tego jak cień nałożymy i z czym połączymy bo przecież cały makijaż nie musi być niebieski lub zielony.. można z czymś połączyć.. tak jak ja połączyłam turkus z fioletem myślę, że bazarowo nie jest
Marta, padłam, jak zobaczyłam ten makijaż. Brak mi słów normalnie. Jest prze-cu-do-wny!!! Aż sobie zapisałam na dysku fotkę, coby zmałpować Mam nadzieję, że pozwolisz Tylko tak ładnie chyba nie umiem, albo musiałabym jedno oko godzinę malować.
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora