Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-05-16, 19:05   #3988
lena40
Lady Pudernica
 
Avatar lena40
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 7 487
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Spotkałam też kremy pod oczy, które dały moim powiekom to czego nigdy nie dał mi żaden krem do twarzy.
Właśnie, chyba w tym sedno, że ja takiego kremu nie spotkałam. Używałam kremów drogeryjnych (te które pamiętam: AA, Tołpa), perfumeryjnych (Bobbi Brown, Clinique), innych (Kielhs, Fitomed). Wyłączając te, które mi się nie sprawdziły efekt zawsze jest podobny - nawilżenie, które trwa kilka godzin, a rano skóra "normalna" (nie sucha, nie znam uczucia przesuszenia skóry pod oczami). Żaden krem nie zniwelował mi zmarszczek, nie dał nic więcej niż dobra emulsja nawilżająca.

Może ja czegoś nie widzę? Może prawdziwe testy powinnam zacząć dopiero teraz, gdy zmarszczki się już pojawiły?

Kremy na dzień działają podobnie, nie wierzę, że istnieje krem, który da mi nawilżenie trwające tyle godzin, aby spowodować, że korektor po upływie kilku godzin nie wlezie mi w zmarszczki (bo to nie jest chyba już tylko kwestia nawilżenia).
lena40 jest offline Zgłoś do moderatora