Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Effaclar K La Roche-Posay - ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-03-31, 16:29   #3471
meri99
Wtajemniczenie
 
Avatar meri99
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 2 245
Send a message via Skype™ to meri99
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Cytat:
Napisane przez marea Pokaż wiadomość
To moze lepiej wydac te 3 stowy na jakis zabieg w gabinecie?! ja z moich wlasnych odczuc wiem ze te kremy za kilka stow wcale nie sa tego zazwyczaj warte..niestety...a ich ceny sa grubo wygorowane...
No właśnie tylko taki zabieg w gabinecie kosmetycznym musi byc powtórzony min.3x a zanim bym się na nego wybrała potrzebna byłaby pewnie jakaś konsultacja...co też wiąże się z kosztami :/
Ja też podobnie jak 0306 mam cerę w dobrym stanie,ale te pory to moja zmora...mam nawet pewne obawy czy cokolwiek byłoby w stanie je zamknąć (są tak duże).

0306: Ależ ja sie nie sprzeczam,po prostu zaznaczyłam tylko że niektórym to serum może pasowac,a to że efekt jego stosowania nie jest długotrwały to inna kolej rzeczy bo nic nie jest tak naprawdę długotrwałe(wszystkie zabiegi,kuracje trzeba powtarzać),zresztą nasza skóra po pewnym czasie sie do wszystkiego przyzwyczaja,i pewne preparaty przestają na nią działać,dlatego zwieksza się dawki,stężenia itp.
__________________
Music is the answer

Pagan Poetry

~~~~Film...moja miłość~~~
meri99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując