Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - wasze tesciowe
Wątek: wasze tesciowe
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-09-22, 21:36   #8
Venua
Raczkowanie
 
Avatar Venua
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 133
GG do Venua
Smile Dot.: wasze tesciowe

Podepnę się do Was dziewczynki, bo dzisiaj właśnie na innym wątku pisałam o swojej teściowej
Muszę powiedzieć, że mam podobnie jak Bochema, bardziej wzoruje się na teściowej jak na własnej matce i również mi jest przykro stwierdzać taki fakt, ale cóż... chociaż moja teściowa jest kilkanaście lat starsza od mojej matki, to jest bardziej wyrozumiała, jest bardziej na czasie z nowinkami i nowoczesnym stylem życia, stara się po postu ze wszystkim być na bieżąco. Nie wtrąca się w nasze życie. Pomaga jak tylko może. Często ich odwiedzamy, nawzajem zapraszamy się na obiadki i jedna drugiej zachwalić nie może Mi smakują obiady tesciowej a jej moje
Ostatnio kupili nam na rocznicę ślubu nowiuśka kuchenkę chociaż sami ledwo łączą koniec z końcem, ale widzieli, ze tamta się rozlatuje. Z prezentami zreszta zawsze perfekcyjnie trafiają, mają doskonały gust, a moi niestety wola tanio i byle co, by tylko było, nie słuchają tego co się mówi, wciąż próbują ingerować w nasze życie, a moja matka to całkiem czasem przegina, gdy jest u nas , bo zawsze nakresla mnie przy moim mężu negatywnie, chociaż teraz jest narazie cisza, gdy mąż ostatnio jej powiedział kilka słów.
Na Teściową, jak i Teścia narzekać nie mogę i oby Bóg dał im jak najwięcej siły i jak najwięcej latek niech będzie przed nimi
__________________
http://www.suwaczek.pl/cache/f143787931.png

"burze sprawiają,że dąb głębiej zapuszcza korzenie"


"Nie idź za mną,bo nie umiem prowadzić.Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć.Idź po prostu obok mnie"

"Jestem żoną,kucharką,sprzątaczką ,praczką...o byłabym zapomniała-i kobietą"




Venua jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując