Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Uczulenie na lanolinę!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-10-12, 19:29   #18
Elfia4
DOMator
 
Avatar Elfia4
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 7 151
Dot.: Uczulenie na lanolinę!

miałam ten żel garniera kilka lat temu i meczyłam go niemiłosiernie, bo wysuszał. Kupiłam do mycia twarzy, a zużyłam do mycia od czasu do czasu pleców, bo wysuszał okropnie. Skóra była po nim ściagnięta, konieczny był krem. Tonik pożyczałam czasem od siostry jeśłi chciałam wyszuszyć drobne krostki. Tą serię garniera powinno się trzymać z daleka od cery trądzkikowej, a na opakowaniu powinno być ostrzezenie, że te kosmetyki masakrują twarz. Wcale nie lepszy jest pure zone l'oreala. Jak ja mogłam to kiedyś stosować i dziwić się, ze mimo wszystko skóra rano spływa tłuszczem...
Dziewczyny dobrze podpowiadają, zeby odstawić to wszystko. Kup delikatny żel lub emulsję myjącą do skóry suchej i wrażliwej, do tego krem do skóry wrażliwej, odwodnionej. Skóra musi się zregenerować. Potem mozesz poszukać czegoś na wągry w rodzaju effaklaru k, cleanance k avene, czy acne-dermu i stosować na noc najpierw co drugą noc, potem 2-3 noce i przerwa na nawilżanie. Kwasy spełnią rolę peelingu, ale od czasu do czasu przyda się peeling enzymatyczny
Elfia4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując