Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - jakie dodatki do koronkowej sukni ślubnej
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-04-27, 16:28   #11
petitka
Przyczajenie
 
Avatar petitka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3
GG do petitka
Dot.: jakie dodatki do koronkowej sukni ślubnej

Cytat:
Napisane przez miru Pokaż wiadomość
jeśli nie chcesz dodawać sobie centymetrów aby nie przyćmić swojego przyszłego męża radzę nie wkładac długiego welonu bo by Cię tylko wydłużył ,proponuję zatem taki krutszy do wcięcia w talii który podkreśli Twoją figurę i powinien miec jakies obszycie widoczne ale nie zbyt masywne wizualnie aby trochę cię "poprzecinało" . Znam super doradczynię ślubną ,która za porady nie bierze kasy -szyje własnie dodatki ślubne na zamówienie welony, bolerka, stroiki, parasolki ,itp... naprawdę fajne żeczy i super doradza :fryzurę, kwiaty, makijaż , biżyterię ,jak obchodzić się z welonem : przerabia stare suknie ślubne...na nowe Fajnie się z nią gada , i napraw zna sie na tym co robi- ja moje dodatki u niej zamówiłam dużo taniej niż w salonie jestm jej bardzo wdzięczna bo dużo sie nauczyłam i rozjasniła mi trochę umysł - więc ją polecam Magda tel.513 XXXXXXX. mieszka w Warszawie w samym centrum przy pałacu kultury ... trudno zabładzić

---------- Dopisano o 13:47 ---------- Poprzedni post napisano o 13:44 ----------

ma tęż stronę /ciach spam/ oglądnij sobie ,a może coś CI sie wpadnie w oko
Witam! Poproszę o namiary na Panią Magdę. Dzięki
__________________
Petitka
petitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując