Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - MAJOWO-CZERWCOWE Maluszki opuściły nasze brzuszki. Mamy V- VI 2010 r.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-07-10, 11:13   #1972
kumkura
Rozeznanie
 
Avatar kumkura
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 904
Dot.: MAJOWO-CZERWCOWE Maluszki opuściły nasze brzuszki. Mamy V- VI 2010 r.

Cytat:
Napisane przez margo80 Pokaż wiadomość
ehh... u nas problemy brzuszkowe się nasiliły...
cały dzień wczoraj i dzisiejsza noc - walka - walka o odbijanie, o bączki. kupy pojawiają się albo znienacka, albo słychać wielki grzmot. wszystko poprzedzone kwękaniem, przykurczaniem nóżek do brzucha, czasem nawet Ewcia krzyknie. wczoraj prawie cały dzień nie spała, usypiała na krótko i wybudzał ją ból. pomagało odbijanie, noszenie, kładzenie na brzuszku, maść majerankowa, masowanie brzuszka, pedałowanie nózkami - ale wszystko na krótko.
co w tej sytuacji - podać coś? jakieś kropelki? które?
konsultować to z pediatrą albo położną?

mam u siebie teściową, która strasznie chce pomóc i jakby mogła, nosiałaby małą na rękach cały czas, a to też żadne rozwiązanie...

myślałam jeszcze, że może Ewcia jest przemęczona, za dużo wrażeń. podczytałam Tracy i doszłam do podobnych wniosków co Kropka - że niepotrzebnie przenosimy do innego pokoju, nosimy i bujamy. wczoraj przewinęło się przez dom dużo ludzi. może była też przegrzana...
na pewno była też przekarmiana, ale walczymy już z przekąszaniem, pilnuję czasu, w którym je i aktywnego ssania, choć niestety nadal w końcu usypia przy cycu, a potem jest odkładana do łóżeczka. i widać, że jak nic jej nie dolega, jest odgazowana dobrze, to potrafi czasem nawet 4h przespać i nie obudzić się wściekle głodna.

tyle tego mogło być, że ciężko diagnozę postawić...

a z pozytywów - 5 minut temu stuknęło nam właśnie 3 tygodnie
gartuluję 3 tygodni

Cytat:
Napisane przez kardashi Pokaż wiadomość
Ja chyba też kupię ten bobotik
mimo że kłopotów brzuszkowych nie ma u nas, to warto mieć w domowej dzieciowej apteczce w razie czego

Chciałam się pochwaliś iż wróciłam w koncu do wagi sprzed ciąży, 55 kg
bo cały miesiąc wisiało mi ciągle 2 kg i nie moglam tego zrzucić. i w końcu zrzuciłam
Gratulacje, ja ciągle mam+10...

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;20588542]Bydgoś, może byś opuchnięcie, nam w takiej sytuacji zalecili altacet w żelu. Może być chłodzący.

Dziecię mi się obudziło, leży w leżaczku, pobujawam ją nogą, a ta uskutecznia ziewanie lwa, przeciąganie, machanie nóżkami, ciągnięcie się za ucho, dotykanie policzków, iiiiiiiiiiiiiiiiii....UWA GA! splata paluszki! chyba odkryła, że ma dłonie

Czyli lecimy książkowo 3 tydzień - skok, 7 tydzień - skok, 8 tydzień - odkrywamy łapki [/QUOTE]
Po czym rozpoznac te skoki? Czy to placz i takie tam?

A Adas konczy dzis 2 tygodnie
__________________
Adaś 26.06.2010
Agatka 17.02.2012
kumkura jest offline Zgłoś do moderatora