Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Peeling do skórek i paznokci. KIlka pytań.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-01-08, 14:56   #2
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Re: Peeling do skórek i paznokci. KIlka pytań.

wiss napisał(a):
> Kupiłam wczoraj ten peeling , ale mam kilka pytań odnośnie użytkowania go.
> Jak często nalezy go stosować i czy istenieje mozliwość porysowania płytki paznokciowej?
Ja stosuję go mniej więcej raz w tygodniu, czasem rzadziej. To zależy od tego czy mam czas na manicure Leń ze mnie więc czasem schodzi ze 2 tygodnie Co do porysowania płytki to chyba nie ma takiej możliwości, Granulki są malutkir i drobniutkie
> Czy sam peeling jest juz wystarczającym kosmetykiem do pielegnacji skórek czy nalezy po nim zastosowac dodatkowo jeszcze olejek bądź żel?
Ja smaruję tym peelingiem skorki, czekam troche, odsuwam patyczkiem, wycinam cazkami (nie podobają mi się tylko odsunięte skórki), a potem lekko masuje plytke i tyle. Potem ewentualnie jakas odzywka w formie lakieru, ale ja zawsze uzywam, wiec jak ty niczym nei malujesz paznokci to nie musisz. Chba ze zalezy Ci na jakimś wzmocnieniu paznokci
> Po jakim czasie stosowania zauważyłyście efekty?
>
Nie pamiętam, Na początku byłam z niej średnio zadowolona, a teraz jak tylko się kończy kupuję nastepną. Aktualnie mam drgą czy trzecią buteleczkę.
> Pytanie to kieruje do wszystkich ktore używałyscie te tego kosmetyku , a zwłaszcza do MagJa , która jako jedyna oceniła ten kosmetyk - zreszta nabyłam go pod wpływem własnie jej opinii.
Miło mi, ze się zasugerowałaś moją opinią, mam nadzieję, że i Ty będziesz zadowolona
>Mam nadzieję , że będziesz mogła mi odpowiedzieć. Dodatkowo mam jeszcze jedno pytanie : Czy stosujesz nadal i nieprzerwalnie ten kosmetyk?
Już napisałam wyżej. Dokładnie nieprzerwanie odkąd ją kupiłam po raz pierwszy
>Pozdrawiam.
Ja również
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując