Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kobieta na "zapałkę" Zapuszczanie od zera i luźne pogaduchy ;)
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-20, 12:08   #788
asica
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 205
Dot.: kobieta na zapałkę !! :O

Cytat:
Napisane przez laudik Pokaż wiadomość
albo - zgol sie na zero - wtedy zaspokoisz potzrebe scinania i posiadania krotkich wlosow na jakis dluzszy czas

---------- Dopisano o 13:30 ---------- Poprzedni post napisano o 11:43 ----------

zobaczcie dziewyzny co znalazlam w sieci:
www.littlebirdlonghair.mo onfruit.com

to sie nazywa wlosomaniacwo
Ale jakie tempo rosniecia! wtedy to mozna sobie zapuszczac...

Na zero nie mam jaj, jak juz pisalam...
A mysle o krotkich bo teraz nie mam duzo do stracenia a przy okazji zobaczylabym jak czuje sie w krotkich... ale nie wiem czy sie zdecyduje... ciagle szukam "swojej" fryzury, ale moze takiej nie ma

Ninedin Do chwilowego nie zagladania tutaj zmusily mnie problemy z kompem, ale teraz juz jestem back i juz zaczynam wierzyc ze tez zapuszczam od zapalki zeb sie z wami zintegrowac
I tak mysle ninedin czy ty musisz scinac te farbe? Moze zostaw skoro zapuszczasz...?
Kruszyna dzieki za WSPARCIE glupia wiem, ale TROSZKE siebie tlumacze checia zmiany i zlymi doswiadczeniami u fryzjera...

Aha, dudzia na twoim przykladzie widac ile rosna wlosy, czyli ze mi tez tyle uroslo tylko tego nie widze a patrzac na twoj wzrost i cel wagowy... no coz, moze to mnie w koncu zmobilizuje...

infrit a nie mowilam

Edytowane przez asica
Czas edycji: 2010-01-20 o 12:29
asica jest offline Zgłoś do moderatora