Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-05-28, 18:46   #1556
asix86
Wtajemniczenie
 
Avatar asix86
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 101
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Ja jestem ciekawa czy Flat Top z Pixie kiedyś zacznie drapać tak jak ten z EDM. Pewnie tak skoro jest ten sam producent.
właśnie ostatnio drapią mnie moje flat topy, jeden mam ciut ponad rok, drugi ciut poniżej rok. Pewnie Pixie też będą drapały, zastanawiam się czy źle nie piorę pędzelków (albo a szamponie Babydream, albo mydło Carex, kiedyś w żelu oliwkowym Ziaji) nie kłade odżywek na pędzle :p

Cytat:
Napisane przez Mirelkaaa Pokaż wiadomość
ślicznie
mówiłam już, że sliczna kobietak z Ciebie?
gdyby minerałki tak na mnie lezały...
wyglądasz jakbys nie miała makijazu tylko taką idealną skórę

tez mi się 2 bardziej podoba, ale róznica minimalna i w obu ślicznie

Nie mówiłaś

Ten drugi to Breena1 i ten kolor wybrałam jako najlepiej pasujący, ale Ayperi1 fajnie wygląda w słoneczny dzień (w Breenie wówczas troszkę blado..), a przynajmniej tak mi się wydaje..

Tak swoją drogą to mam już serdecznie dość wybierania kolorów (ja.. i mój TŻ ), tak się cieszę, że idą do mnie wreszcie bigi

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
Dziewczyny pomocy! Dopasowalam sobie odcien Cameo2, ale stwierdzilam ze Covera nie chce tylko ta lzejsza formule. Ale z tego co pamietam to ta Natural cos tam wypadala ciemniej niz Cover czyli bedzie mi pasowal Cameo1? Chce od razu biga bo sie na pedzel napalilam a Cameo2 w coverze jest mi ciut za ciemne
Z moich małych obserwacji wywnioskowałam, że
poziom 0 w formule naturalnej jest pomiędzy
poziomami 0 a 1 w formule kryjącej (ale może tak się złożyło tylko tych kolorach co miałam, a miałam dwie próbki)
__________________
asix86 jest offline Zgłoś do moderatora