Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-12-12, 21:51   #2672
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez magrest Pokaż wiadomość

3) Podejrzewam, że henna zostawi ślady na skórze przy lini włosów i koło uszu. Czy zwykłe posmarowanie tych miejsc kremem naprawdę wam wystarcza, żeby nie mieć śladów na skórze przez kolejne 2 tygodnie po hennowaniu?

4) Po jakim czasie i jak często najlepiej powtarzać hennowanie?
5) Czy każda mieszanka, która ma zielony kolor, da zieloną poświatę na włosach?
6) Dlaczego hennę można kłaść na farbę chemiczą, a chemicznej na hennę już nie? Czy to znaczy, że jeśli jednak nie podpasowałoby mi hennowanie, to nie mogłabym wrócić do farby chemicznej, dopóki włosy nie odrosłyby całkowicie?

7) Najbardziej przeraża mnie nakładanie. Niemal każdy mówi, że to męczarnia. Naprawdę jest tak źle? Często wspominacie, że łazienka potem jest cała zabrudzona, a nie da rady tego robić np. w wannie, żeby osypująca się henna ewentualnie tam spadała?

7. głupoty! nie miewałam z tym żadnych kłopotów. spokojnie, serio.

6. oj tam, to już przesada.. po prostu trzba poczekać troszkę.. minimum 2 miesiące , wiem bo sama tak robilam (ale farba bezamoniakową w moim wypadku)
5.
nie zauważyłam raczej tego..
3.
moja droga, skóra głowy również się farbuje, chyba nic nie można poradzić.
a co do czwartego pytania - UP UP UP

mam jeszcze takie pytanie - po którym kolorze henny wyjdzie kolor zbliżony do miodowego/kasztanowego brązu wpadającego w orzech i jaka firma wypuszcza nte polecane przez Was dziewczyny - naturalne henny?

Edytowane przez sylvia_doll
Czas edycji: 2010-12-12 o 21:54
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora