Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-01-23, 13:42   #3083
magnesita
Zadomowienie
 
Avatar magnesita
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 660
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Ja używałam kiedyś syreny namiętnie i to był mega błąd, wyszły mi żyłki na nogach, radzę uważac z syrenką, nie często uzywac i delikatnie pocierać
Ja pamiętam jak kilka lat temu się rzuciłam na syrenę-tarłam az wióry leciały później cialo jak u buraka-ale ja to niestety nie znam umiaru w wielu rzeczach

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
wszystko mam w lodówce.
ale to chyba nie jest ogolnie zalecane - mam henne i indygo z mazideł i tam napisali, że można w lodówce trzymac, to trzymam teraz wszystkie, khadi też zaszkodzić nie zaszkodzi......
Musisz mieć pojemną lodówę-taką amerykańską

Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
dziewczyny my tak radzimy co i jak a przez to cale ACTA nas zamkna, zobaczycie hyhy ze 'sprzedajmy'radyyy na temat kosmetykoow


Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość



Ja też ją już testowałam.Równie świetna jak anti-age.Chociaż aa u mnie jest najlepsza ze wszystkich przez wzgląd na zapach

Ja otwartą henne trzymam w lodówce.
Drzwi lodówki u mnie to bardziej jak laboratorium,jakieś olejki,prochy
O widzisz! Ja lubię anti age na włosach już po w pudełku to za intensywna Natomiast energizing ma delikatniejszy zapach
No właśnie o otwartej hennie to słyszałam że w lodówce ale nie wiedziałam jak z zamkniętą
__________________
Radości życia rodzinnego,są najpiękniejsze na świecie, a radość, jakiej rodzice doświadczają na widok swych dzieci, jest najświętsza.
Johann Heinrich Pestalozzi

Spełniona w związku.Szczęśliwa w życiu.
magnesita jest offline Zgłoś do moderatora