Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-01-23, 14:00   #3090
kotwilka
Wtajemniczenie
 
Avatar kotwilka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 167
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Oj kochane dobrze do Was wrócić. Tydzień mojej nieobecności spowodowany był problemami zdrowotnymi synka. Mam nadzieję, że temat już nie wróci i nigdy nie będę musiała się tak martwić. W ciągu tego tygodnia zrobiłam też porządek w koszyczkach z kosmetykami. Doszłam do wniosku, że w zasadzie mam wszystko czego mi trzeba, a nawet przydałoby się troszkę te zasoby obkurczyć. Wreszcie sfotografowałam moje mazidła, już tak dawno obiecałam to zrobić

Pielęgnacja twarzy
Dr.Hauschka: Krem do mycia, Tonik regulujący, Olejek do twarzy, Krem z pigwy, Lekki krem z płatków róży (próbka), Krem pod oczy, Maseczka oczyszczająca, Maseczka rewitalizująca
"Nienaturalny" wyjątek: Triacneal

Pielęgnacja ciała:
Dr. Hauschka: Balsam do ciała z płatków róży, Olejek do ciała z migdałem i dziurawcem, Krem do rąk, Dezozorant z płatków róży
Sanoflore: Miodowe masło do ciała oraz Jedwabisty olejek
Crystal Dezodorant
Dobra na wszystko Avene Woda termalna
Yves Rocher Peeling do stóp oraz Krem intensywnie odzywiający z lawendą

Kosmetyki synka i moje, zdecydowanie najczęściej używane
Töpfer: Puder do kąpieli z oliwką, Szampon do włosów, Balsam do ciała i Krem do buzi
Alverde Oliwka do ciała i kąpieli
Hipp: Żel do mycia ciała i włosów, Oliwka pielęgnacyjna, Krem na niepogodę, Balsam na niepogodę, Krem z filtrem 30

Kosmetyki do włosów
Tu króluje zdecydowanie Alverde: Szampon regenerujący Winogrono/Avocado, Kuracja regenerująca Winogrono/Avocado, Serum na końcówki, Szampon nawilżający Hibiskus/Aloes, Kuracja nawilżająca Hibiskus/Aloes, Kuracja nabłyszczająca Morela/Kwiat cytryny, Szampon do włosów brązowych Orzech/Kasztan, Odżywka do włosów brązowych Orzech/Kasztan, Lakier do układania włosów
Yes to carrots: Szampon, Odżywka oraz Maska do włosów

Inne dziwolągi
Dr.Hauschka Odżywka/olejek do włosów
EcoSpa Olej ze słodkich migdałów, Olej kokosowy ze świeżego miąższu Ekologiczny, Olej z pestek brokułu
Psikadełko Odżywka Jantar

Kosmetyki do makijażu oraz pędzle
Dr. Hauschka: Puder roświetlający, Puder brązujący, Cień do powiek 04, Kredka do oczu (czarna), Tuz do rzęs pogrubiający
Wśród kosmetyków mineralnych sporo EverydayMinerals, Lumiere, LiliLolo
"Nienaturalne": Bourjois Podkład HealthyMix oraz Clinique Citi Block SPF40
Do ust: LipSmacker waniliowy, EverydayNaturals pomadka oraz peeling do ust, Alterra Bezbarwny balsam, SilkNaturals Balsam powiększający, Sanoflore Miodowy balsam do ust

Nie ma tu zdjęć mydełek LF oraz Tuli, kosmetyków męża i ogólnych do higieny.

Teraz zabierazm się za nadrabianie wątkowych zaległości.
BOSKIE!! Czy mogę z Tobą zamieszkać?
Jak z tymi ząbkami, wyjaśniło się coś?
Cytat:
Napisane przez kakulinka Pokaż wiadomość
Dobrze że napisałaś. Nastraszyłaś mnie bo ja się nią namiętnie trę a skłonność do żylaków to u mnie rodzinna. Pewnie szybciej mi wyjdą przez siedzenie z nogami pod tyłkiem niż od syrenki ale jednak...
To teraz muszę mieć coś co wypędzi cellulit z mojego tyłka i wygładzi skórę na nogach. Peeling kawowy to oczywiste ale co jeszcze polecacie? Stosuje olejek Altera. Jak po saunie się nim nasmaruje to jestem tak gładka ale na drugi dzień już gładkość znika.


Przepłakałam 3 tygodnie, prawie nic nie jadłam, zostałam strasznie upokorzona, nie byłam w stanie iść na zajęcia żeby mi łzy nie ciekły z oczu i starczy! Staram się nie myśleć o tych najgorszych chwilach, nie wracać do tego i cieszę się swoim życiem. Faceci są cudowni bo pomagają pozbyć się kompleksów, randki są wspaniałe, mogę miło spędzać czas.
Musze tylko powalczyć z moja nieśmiałością
Kolejna randka w środę...
Z kosmetyków n cellulit dziewczyny polecały też kofeinę (półprodukt) dodawaną do balsamów i mycia. Masaż bańką chińską (gumową) i ćwiczenia fizyczne też dają radę. No i niedługo mnie zbanują za OT, ale do znudzenia polecam odstawienie cukrów dodanych i zmniejszenie nabiału, u mnie w 3 tygodnie bez ćwiczeń z 90% cellulitu poszło się żenić. Jak się wróci do słodyczy, to niestety cellulit też wraca
__________________

kotwilka jest offline Zgłoś do moderatora