Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak podkreślić jasną cerę? część VII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-08-10, 16:45   #2393
tujestem
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 199
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez Srebrnousta Pokaż wiadomość
Lipikar w promocji? Szkoda, że nie mam SP w pobliżu, bo balsam AP to mój zimowy niezbędnik, a jednak trochę kosztuje.

Znam ten ból. Takie podrażnienia są najgorsze właśnie wtedy, gdy nie możesz zaszyć się w domowym zaciszu i próbować je wyleczyć, a jak na złość musisz wyjść do ludzi i jeszcze męczyć się z makijażem...

Maści z witaminą A kosztują jakieś śmieszne grosze. I nie mam ulubionej, po prostu biorę tę, którą dają mi w aptece , najczęściej jest to wyrób Hasco-Leku (właśnie sprawdziłam ), niestety jest lekko perfumowana i pachnie trochę jak tanie środki do WC, ale nie jest to zapach szczególnie drażniący i idzie się przyzwyczaić. Raz mamie udało się kupić jakąś bezzapachową, ale nie pamiętam, jakiej była firmy.
Niestety nie pomoże Ci na przebarwienia, aż tak wszechstronna nie jest. Wg informacji z opakowania: Wskazania do stosowania: Osłaniająco w celu regeneracji naskórka, zmniejszenia rogowacenia, złagodzenia stanów zapalnych. Ochronnie przed działaniem szkodliwych warunków atmosferycznych. Przeciwwskazania: Nadwrażliwość na substancję czynną (witaminę A) albo na pozostałe składniki leku. Podczas leczenia nie stosować kosmetyków o działaniu wysuszającym i ściągającym.
Czyli: jest to dość tłusta, biała maść oparta na wazelinie o działaniu natłuszczającym, ochronnym i nawilżającym. Dla mnie jest to kosmetyczny niezbędnik, bo dość często mam podrażnioną skórę, a ta maść, choć po nałożeniu nie wygląda zbyt zachęcająco, naprawdę mi pomaga. Ale jeśli masz skórę skłonną do zapychania, radziłabym uważać.

Nie mam pojęcia, jak prościej cytować wiele wątków - robię dokładnie to samo, co Ty.
No to chyba muszę się wybrać do apteki i zapytać co i jak. Punktowo nakładany na wypryski niweluje trochę stany zapalne?
A polecasz coś na przebarwienia? Bo sądząc po Twoich wcześniejszych postach też miałaś kiedyś problemy z krostkami a po nich zazwyczaj zostają nieładne plamy..
Co do Lipkara właśnie sprawdzałam. Cała seria jest -25% nie masz koleżanek jakoś bliżej? Bo to według mnie spora obniżka. Ewentualnie jak się nie boisz to mogę ja Ci to załatwić ale to już PW

Cytat:
Napisane przez Srebrnousta Pokaż wiadomość
Serio? Weteran daje sobie radę swoim sposobem.
No pewnie potrzeba matką wynalazków



Cytat:
Napisane przez Ingran Pokaż wiadomość
Ja mam gorzej, bo nie dostaję kieszonkowego a do najbliższych drogerii typu Natura, SuperPharm mam 70km.
Może popytaj tutaj dziewczyn? może przesłałyby Ci pocztą albo jakoś tak? No ale jak coś to spróbuj tutaj:
http://www.apteka-melissa.pl/Home.html
Szukałam co prawda LRP i mają najtańsze w sieci.
tujestem jest offline Zgłoś do moderatora