Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak podkreślić jasną cerę? II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-03-10, 17:39   #2003
Kattarina
Zakorzenienie
 
Avatar Kattarina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 826
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Kattarina, nowy av, slicznie wygladasz, jak słowiańska bogini ostatnio w sklepie pomagalam jakiejs pani dobrac farbe, ona po dekoloryzacji jak ja, mowi do mnie "pani to ma dobrze, ma pani takie sliczne, zdrowe wlosy, niefarbowane" jak jej powiedzialam, co przezyly moje wlosy to prawie padla po farbie natural&easy sredni blond wyszedl mi ciemny blond/jasny braz od razu wygladam wyrazniej, chyba najwazniejsze to znalezc zloty srodek, 2 tony jasniejsze badz 2 tony ciemniejsze wlosy, skrajnosci sa bardzo ryzykowne i czesto wymagaja poswiecen
...
Dziekuje
Wlasnie o tym pisalam, ze nie widac po Twoich wlosach tego, co biedne przezyly
Wlasnie siedze z turbanem na glowie Chcialabym Ci polecic rewelacyjna odzywke, ktora stosuje od lat, 1-2 razy w miesiacu: Keratin Oil z Welli SP. http://www.system-professional.pl/ha...care/index.jsp? Wiem, ze 20zl za ampulke to moze wydac sie duzo, ale uzywam jej w polaczeniu z maska do wlosow i w ten sposob podnosze wydajnosc Mam b.dlugie wlosy i jedna ampulka nie wystarcza mi na cala dlugosc, wiec nakladam porcje maski do wlosow, do pustego sloiczka i w nim mieszam z tym keratynowym olejkiem. Latwiej sie aplikuje na wlosy i latwiej sie zmywa, a do tego wystarcza na kilka uzyc
Efekt jest rewelacyjny, nawet na zdrowych wlosach widac, jakie sa wygladzone i lsniace, po takim zabiegu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wella Keratin Oil.jpg (4,4 KB, 16 załadowań)
Kattarina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując