Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jasny podkład - zbiorczy cz II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-05-25, 08:05   #2357
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
Niekoniecznie, minerały czy choćby np. taki MAP mają całkiem niezłe krycie. Na marginesie -naczytałam się dobrego o podkładach Mehron tych kremowych w słoiczkach i ponoć mają jasne odcienie i są super ogólnie miał ktoś? Natomiast kolory i jeśli chodzi o podkłady ale także szminki, lakiery czy cienie niestety potrafią różnić się między sobą właściwościami w zależności od odcienia często im jaśniejszy podkład tym bardziej gęsta konsystencja ale nie zawsze oczywiście. Co do mniejszego krycia to bardziej skłaniałabym się ku kwestiom wizualnym weźmy na tapetę dwa średnio kryjące powiedzmy ujednolicające bardziej podkłady- kolor porcelanowy i jakiś średni brzoskwiniowy. Ten jasny ujednolici nam skórę ale czerwone wulkany dalej będą oczywiście widoczne- tym bardziej im jaśniejsza jest skóra natomiast ten ciemniejszy(czy w ogóle podkład ciemniejszy od naszej skóry czy ciemna czy jasna) po prostu "zakoloryzuje" nam całą facjatę a z racji ciemnego koloru nasze ciemniejsze niedoskonałości zrównają się z ciemniejszym odcieniem stąd może wrażenie że ciemniejsze lepiej kryją

Jestem zła bo kupiłam wyschnięty tusz w Rossie wlałam trochę duraline żeby go reanimować tak to jest z tymi tuszami w drogeriach. Świeżutki miałam jak w Biedronie z Bell zapakowany kupiłam

A ja do tej pory męczę True Matcha europejskiego taki dziad wydajny jak na złość ale nakładam go na odrobinę żelowej maseczki (nałożonej na filtr z Lirene) z IVR "Lifting Efect" i lepiej wygląda
Może zielona baza lub korektor pomogłyby zakryć takie czerwone nie doskonałości.
__________________
...it's about practice.
lemka jest offline Zgłoś do moderatora