Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kremy
Wątek: Kremy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-06-23, 08:33   #6
Puszyslawa
Rozeznanie
 
Avatar Puszyslawa
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 806
Dot.: Kremy

Cytat:
Napisane przez michal95 Pokaż wiadomość
Właśnie mam :/ Ale czy da się coś z tym zrobić ? Nie wiem , jakiś kremik czy coś ? A co do trądziku to dzięki
Cytat:
Napisane przez Agnieszka987 Pokaż wiadomość

Taka uszczypliwosc nie była konieczna Masc ichtiolowa jest polecana na czyraki, nie na krostki...

Autorze: ja polecam żel myjacy ziaja med i krem ziaja med z serii "kuracja antybakteryjna". To seria apteczna. Jesli krem nie wystarczy spróbuj z jakimis aptecznymi. Ja polubiłam na razie krem z kwasem azelainowym (cera mieszana, jaka ty masz?). Zmarszczki moga byc od mimiki, mogą trochę złagodzic się od nawilżania skóry.
To nie miało być wredne, po prostu tym razem nie dałam rady się powstrzymać Mój fikus Benjamina ma na imię Bennington

Na mojej jest napisanie, że również na wypryski i że pomaga w odprowadzaniu ropy z ran o.O Ogólnie farmaceutka nie odradziła mi stosowania jej, a powiedziałam, że mam zamiar na trądzik.

Miałam ten żel, niezły! Krem ma ładny skład, ale ma silikon. Nie wiem, czy żel poradzi sobie z jego zmyciem. I raczej nie nawilży zbyt silnie. No ogólnie wszystkim polecam kremy firmy Apis. Aktualnie używam Hydro Balance i razem z olejkiem tamanu i kwasem hialuronowym poradził sobie z moimi zmarszczkami pomiędzy nosem, a ustami, przy czym większa tu rola kremu.
Puszyslawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując