Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-08-06, 14:46   #4205
asmenaa
Zakorzenienie
 
Avatar asmenaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 35 290
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez aardbei77 Pokaż wiadomość
Myślę, że nasi koreańscy ebayowi sprzedawcy nie pozwoliliby sobie na to, żeby sprzedawać podróby... ale tak po prawdzie, to kto ich tam wie
No wlasnie

Cytat:
Napisane przez EbonyLuna Pokaż wiadomość
Mi na szczęście do tej pory po ponownym nadaniu wszystko dochodziło. A teraz przy zakupie koszuli specjalnie wybrałam aukcję bez darmowej wysyłki i u sprzedawcy z duża ilością pozytywnych komentarzy. I pupka. Zażyczę sobie zwrotu pieniędzy, bo nie zamierzam stracić kilkudziesięciu pln. Ogólnie to zawsze piszą o tym regulaminowych terminie na dojście przesyłki, ale ja czekam ok miesiąca, dopiero potem piszę, jak coś nie dojdzie, bo nie raz miałam sytuację, że trwało to ponad miesiąc, a czasem nawet i w tydzień otrzymywałam przedmioty. I niby ten sam kraj.

Mnie kusi the history of whoo w próbkach, bo o wiele, wiele taniej jest niż w oryginalnym opakowaniu, ale znowu nie na tyle tanio, by okazało się, że to podróba... Choć i przy pełnym wymiarze nie ma przecież pewności
Mnie też kusi thow i czaje się i czaje!

Cytat:
Napisane przez reila_ Pokaż wiadomość
Mi się raz zdarzyło... dostałam próbkę świetnego sleeping packa do jakiegoś zamówienia i potem sobie kupiłam kilka próbek tego sleeping packa. Przyszły. Szata graficzna jakaś inna... myślałam, że zmienili, ale działania zero. A oryginał był super nawilżający i po prostu genialna rzecz! Na szczęście podróbka-próbka krzywdy mi nie zrobiła...
Łoo masakra

Cytat:
Napisane przez reila_ Pokaż wiadomość
Wątpię... Ale może kiedyś się szarpnę na pełny wymiar. O tym mówię jakby co http://www.ebay.com/itm/TONYMOLY-Int...item4d03caa9bc Naprawdę świetny sleeping pack! Skóra gładziutka, miękka, nawilżona. Taka po prostu ładna! Ale po oryginale... bo tamto coś nic nie zrobiło.
Ja sobie zamowilam 20 probek
__________________
Śnij, piesku śnij…
w snach jest zawsze pięknie
Ciepły dom, miejsca dość
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij



Małymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline Zgłoś do moderatora