Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-08-13, 19:33   #3145
jelonki
Wtajemniczenie
 
Avatar jelonki
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: wieje chłodem
Wiadomości: 2 316
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Lato, wakacje, boska aura, więc mało czasu na wizaż, ale trochę poczytałam i

[1=71f1a49ccdda6499050838d 6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff 1a659f;42043938]
Muszę się z Wami podzielić moją radością - ustaliliśmy z TŻ datę ślubu (zaklepaliśmy i w kościele i w sali weselnej) [/QUOTE]

Panno Ewelino gratujuję! Fajny czas teraz przed Tobą


Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Zaczęłam jeść mięso ze względów zdrowotnych, choć do niedawna jadłam go b. mało, a jeśli już to drób i ryby.
Teraz ze względów zdrowotnych (spodziewam się potomka) musiałam urozmaicić dietę, ponieważ miałam spory niedobór żelaza, a nie chcę łykać proszków.
Milko, Tobie też serdecznie gratuluję! Uważam, że będziesz wspaniałą mamą


Cytat:
Napisane przez WackelDackel Pokaż wiadomość
Teraz przechodzę na kosmetyki eko, za nomową siostry, niegdyś stałej wizażanki.
WackelDackel Wydaje mi się, że wiem, która z wizażanek jest Twoją siostrą. Bardzo lubiłam czytać jej posty. Mam nadzieję, że wraca do zdrowia i z czasem wróci również na forum, bo bardzo jej brak


Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
Na twarz i tak nakładam podklad, w sumie to zazwyczaj na twarz nie daje samoopalacza, pierwszy raz dałam, kolor wyszedł taki sam, ale ja tez szyję i dekold collistarem smakuje.
Na marginesie to ich peeling to najlepszy peeling jaki w życiu miałam.
Cytat:
Napisane przez ladypeterpan Pokaż wiadomość
Talasso Collistara faktycznie jest świetny - teraz wersja anti acqua jest w D. za 149zł normalnie 199zł. Niestety jak klasyczna wersja mi podpasowała to Anti Acqua mnie uczula więc proponuję najpierw zrobić test na ręcę w D.
Jedynie jego wydajność jest średnio i mimo wszystko jako miłośniczka mocnego ścierania wolę pobawić się w peeling kawowy+sól morka lub rękawica kessa i czarne mydło alepia.

Tallaso fajnie sprawdza się przed zastosowaniem samoopalacza
Nie trzeba stosować kremu bo zostawia dość tłustą powłoczkę.

A i broń boże nie kupujcie tej limitowanej edycji Oro z brokatem za 99zł - sól jest ok, ale brokat jest dosłownie wszędzie i po jednym użyciu na ciało teraz stosuje go do stóp
Peeling Collistara jest faktycznie genialny. Używam go już parę lat, pomimo ceny, jak tylko się kończy, kupuję kolejny. Też najbardziej lubię klasyczną wersję, ale i limitowana wersja oro mi podpasowała, bo ja w ogóle lubię brokat
__________________
No silicone



jelonki jest offline Zgłoś do moderatora