Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zenkowych kuszeń ciąg dalszy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-02-04, 12:42   #647
Taszanta
Zakorzenienie
 
Avatar Taszanta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 456
Dot.: Zenkowych kuszeń ciąg dalszy

Cytat:
Napisane przez mulier Pokaż wiadomość
Ja tez nie bardzo rozumiem o co tak naprawdę chodzi , odpisałam im, ale na razie cisza...


No właśnie w tym problem, że normalne OC nie dchodzą. Jest to problem, bo np. jak chcę zapłacic później za zakupy, to muszę robić albo zrzut strony, albo zapisywać wszystko w wordzie. No bo jak inaczej mam zapamiętać numer zamówienia i kwotę? Mało tego, gdyby tak UC mnie pościgał, to co im prześlę?
A, że węszę podstęp.... i podejrzewam, że tak naprawdę nie chcą się zająć sprawą - taka jestem już stara pasquda
Po pierwsze może jestem przewrażliwiona ale generalnie jak z kimś rozmawiam i na dzień dobry dostaję listę "kwitków" i zadań do załatwienia po to aby ktoś rzucił na coś okiem ... to węszę podstęp. To podstawowa procedura spychologiczna - stosowana przez urzędy, często przez informatyków, system opieki zdrowotnej itd.

Tu proszą mnie częściowo o coś, co już podałam. Przecież to co najważniejsze, czyli mail wychodzący i adres mailowy odbiorcy/odbiorców poczty wpisałam w pierwszym mailu. Napisałam też, że sytuacja ma miejsce od co najmniej 1-2 tygodni.
Pozostałe punkty - dla normalnego człowieka - są raczej nie do zrealizowania. Jak myślisz, nie maja świadomości tego? Przecież ktoś kto zgłasza problem, jest zazwyczaj normalnym - takim jak my - użytkownikiem.

Może się mylę - bo się po prostu na tym nie znam i dlatego pytałam Was, czy może to tylko tak brzmi i może te wszystkie dane są naprawdę niezbędne do weryfikacji sprawy....

....
Nie wiem co by w sumie mieli odpisać, informatykiem nie jestem. Mogli też w ogóle nie odpowiedzieć. Ale co ci szkodzi przesłać tego maila do Zenka, żeby jego informatycy sobie z nimi wyjaśniali dlaczego uważasz, że się tym nie zajmie
Przypomniało mi się że nie tak dawno miałam podobną sytuację w mojej bibliotece- też przestałam dostawać powiadomienia na maila z wp. Zgłosiłam i wiem, że biblioteka z nimi to wyjaśniała i problem zniknął

No ale czytam, że Zenek już rozwiązuje problem, więc może za chwile nie będzie sprawy
__________________
"If your dreams don't scare you they're not big enough"....

Taszanta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując