Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zabieg Cosmelan - Pamiętnik
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-09-22, 18:26   #836
moll_y
Rozeznanie
 
Avatar moll_y
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 669
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez merida28 Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny! to forum sledze juz od pewnego czasu i wlasnie wczoraj zamowilam cosmelan2 z ebay-a.Po wszystkich waszych opisach i doswiadczeniach zdecydowalam sie na ten zabieg bede go robila sama, dlatego tez potrzebuje waszej pomocy.Zastanawiam sie czy powinnam ten krem nalozyc na cala twarz czy tylko na plamy mam po dwie po obu stronach twarzy i na czole.uzyje tylko c2 tak jak MOLLY:jak czesto musze go nakladac na twarzi ile razy dziennie?za wszyskie rady bede bardzo wdzieczna i z gory serdecznie wam dziekuje

pozdrawiam
Witaj merida28 - ja nie stosowalam cosmelanu1, tak jak czytalas (zapewne) stosuje tylko dwojke i robie to 2 razy w tyg nakladam (dosyc gruba warstwa) maske na 1godz bo dluzej niestety nie moge trzymac; przed uplywem godziny twarz zaczyna mi doslownie plonac i z kazda minuta coraz bardziej wiec zmywam maske micelem (Vichy albo bioderma sensibio ostatnio) a potem myje twarz mydlem dove lub kostka seba-med, nastepnie nakladam 2-3 warstwy alantanuPlus i ide spac a rankiem to juz loteria jesli chodzi o kolor skory. To tyle chyba
moll_y jest offline Zgłoś do moderatora