Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-02-25, 10:46   #1392
paulina aurora
Kosmetykoholiczka
 
Avatar paulina aurora
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 717
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Dzięki, w piątek będę miała więcej czasu, to podziałam, bo wczoraj poszłam spać o 18, wstałam o 21:30 szybki masaż, kąpiel i poszłam spać po 23 ... wstałam przed 5, a czuje się zmęczona jak bym maraton przebiegła a dzisiaj po pracy na zakupy, ploty i kino kobiet
To po pracy bedzie dopiero maraton





Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Współczuje Jak myślicie, czy mam prawo zadzwonić po Straż Miejską, jeśli ktoś strzelił z wiatrówki ze swojego tarasu? A co w przypadku, gdy pogryzie mnie pies sąsiadki i świadkiem zdarzenia jestem tylko ja i ona?



mojego tż ugryzl pies, zadzwoniłam po policje.. po godzinie przyjechali i kazali jechać do szpitala a właścicielowi psa dali mandat za brak szczepienia psa


Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
zazdroszczę ferii

te weekendowe wiercenia były najgorsze ale przeżyliśmy i teraz spokój
chociaż mieszkają dwa piętra pod nami chyba jacyś studenci którzy non stop palą zielsko i chyba nie zdają sobie sprawy, że wentylacją się to niesie po całym bloku czasem to aż można się naćpać oparami

od oparów cały blok szczęśliwy




Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Szminki z rzodkiewy nie próbowałam, ale powinna byc fajna - zobaczę dopiero jak zużyję miniaturę Givenchy
Sephora jeszcze nie odpisała w sprawie mniejszego bronzera

---------- Dopisano o 09:04 ---------- Poprzedni post napisano o 09:04 ----------


dziękuję za rady
Mam taką szminkę w innym kolorze i jest bardzo fajna ale taka miękka ze ją uszkodzilam
__________________
Instagram


YouTube
paulina aurora jest offline Zgłoś do moderatora