Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - jaki blond dla pomidory?;)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-12-09, 13:53   #1
Pomidora
Zakorzenienie
 
Avatar Pomidora
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: kociewie
Wiadomości: 5 848

jaki blond dla pomidory?;)


Witam wszystkich!
Przeglądam różne metamorfozy i dochodzę do wniosku, że strasznie wyglądam Dlatego proszę o pomoc. Zawsze farbowałam włosy na ciepłe kolory, ale chyba mi to nie pasuje. Chcę za tydzień pofarbować włoski na blond, ale nie wiem jaki. Od dzieciństwa nie miałam jasnych włosków, więc błagam, pomóżcie! Jeżeli dostałabym jakieś rady dotyczące też kolorów, w jakich byłoby mi dobrze, byłabym wdzięczna.
A teraz kilka odpowiedzi na pytania:

1. jak się opalasz?- bardzo szybko, od razu na brązowo, odcień opalenizny jest jak lekko zakurzona oliwka.

2.kolor oczu- szarozielone, ciemniejsza obwódka, kolor nieregularny, oprawa oczu raczej jasna, szarobrązowa, brwi delikatnie farbuję brązową henną

3.piegi- latem wyskakują szarobrązowe

4.cera- oliwkowa, zimą blednie, nie rumienię się nigdy, nie wyskakują mi żadne planki z nerwów ani nic takiego

5.kolor włosów naturalny- mysi ciemny blond, latem są w nim jasniejsze pasemka, ale raczej nie ciepłe

6.kolor ust- mam dosyć ciemne usta, w kolorze zgaszonego, ciemnego różu, kiedy jest zimno wyglądają jakby były pociągnięte szminką

7.kolory, w których czuję się dobrze- pomarańczowy (ostatnio mam na jego punkcie manię), soczyste czerwienie, kość słoniowa, lila, zgaszone róże, szarości, grafitowe, zgaszone zielenie, czerń, morski zgaszony
kolory, których nie lubię- błękity, soczyste zielenie, żółty odpada zupełnie, róże wściekłe, fiolety chyba nie za bardzo...

Jestem chyba latem, ale nie znam się na tym za bardzo...

To chyba wszystko, teraz wklejam zdjęcia (w naturalnym świetle, choć troszkę ciemno na dworze). Jedno z normalnymi włosami, drugie w opasce, bo nie wiem jak wygodniej wam będzie. Jaki blondzik tu pasuje? I czy w ogóle pasuje?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bez grz.jpg (65,2 KB, 215 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg grzywka.jpg (68,2 KB, 264 załadowań)
__________________
Jestem zakochana..
Tymek
Maluchowo

28.09.2014





Pomidora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując