Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Biolander
Wątek: Biolander
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-03-28, 16:33   #66
Narnijkar
Zadomowienie
 
Avatar Narnijkar
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Zielone Lubusko-Wielkopolskie Wzgórze:-)
Wiadomości: 1 252
GG do Narnijkar
Dot.: Biolander?

Psycho Alep 70% Premium jest moim numerem 1!
Jest robione metoda na zimno a zamiast sody jest roslina solniskowa salicornia
Wyobraź sobie ze jedynymi składnikami tego prawdziwego mydła są:dziewicza oliwa z oliwek, olej laurowy i salicornia ..nic więcej!
Spójrz na skład jakiegokolwiek mydła w sklepie, drogerii, markecieTablica mendelejwa i do tego brak mydła w mydleTo Alep Premium moze jest drozsze i mniejsze-ale ja swoje mam juz rok i sie nie konczyA używam codziennie-idealne do mycia twarzy!Przekonałam sie do niego na tyle, że od dobrego roku nie znalazłam lepszego preparatu do oczyszczania skory twarzy i do tego niealergizującegoUżywam tylko mydełko i parę kropli oleju na noc i moja cera w końcu wygląda dobrzePięknieje w oczach
Włosy mozna myć jak najbardziej-to taka kuracja nawet przeciw wypadaniu włosów Tylko ważne-koniecznie trzeba potem spłukać włosy zakwaszona wodą z octem lub sokiem z cytryny

Ja mam i pieprze i ambrę z libańskich mydełek-oba pachną genialnie..pieprz trochę jak pieprz +ociupinka un bois de vanille Lutensa - zapach naprawdę niesamowity, nietuzinkowy..

Co do oleju figowego..jest moja recenzja maceratu figowegoJuż sobie wyobrażam jakie właściwości musi mieć czysty olej figowy-i tez mam na niego chrapkę-poproszę na urodzinki!!Naturalny lifting w tydzień
__________________
Szukam FM Musc Ravageur, L'Artisan Safran Troublant,
Narnijkar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując