Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Skręt na zakręcie - czyli offtopowo o życiu (z falą i lokiem) cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-09-29, 15:26   #3611
Wizazanka5000
Zakorzenienie
 
Avatar Wizazanka5000
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 6 246
Dot.: Skręt na zakręcie - czyli offtopowo o życiu (z falą i lokiem) cz. III

Cytat:
Napisane przez pastelowo Pokaż wiadomość
i co tam dziewczyny, jak u Was? ja jeszcze dziś ostatnie poprawki do mgr wprowadzam, pod wieczór drukuję i oprawiam i jutro składam ostatecznie pracę w dziekanacie, uff!
a we wtorek pierwszy dzień praktyk
denerwujesz sie



Cytat:
Napisane przez martaakow Pokaż wiadomość
No ja mam taką stałą "ekipę" znajomych już od lat, część jeszcze z liceum, część z różnych doczepek (studia, czyjaś dziewczyna, znajomy znajomego, który wszedł do naszego stałego grona) i myślałam, że na studiach poznam ludzi, z którymi będę wychodzić, ale Z nikim z moich studiów nie utrzymuję kontaktów, a już 3 lata się z nimi znam.
Ja tak samo, od lat mam te same przyjaciółki, z którymi zawsze się trzymamy i tak samo zawsze się spotykamy albo w babskim gronie, albo z tżtami na weekendach kiedy wszystkie akurat się zjadą z warszawy krk itd zawsze nadrabiamy wczoraj właśnie pół dnia spędziłyśmy same ze sobą na kawce gadając o pierdołach, a wieczorem już z tżtami przy piwku grając w lotki
nie wyobrażam sobie tego jakby miało ich nie być i jakbym miała mieć tylko tżta jako bliską osobę.. ale ja jestem typem osoby, która do szczęścia potrzebuje innych osób i nienawidzi samotności
Wizazanka5000 jest offline Zgłoś do moderatora