Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-01-09, 21:14   #2229
akna1102
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 504
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Princesska22 - moim zdaniem ten facet trzyma swoją dziewczynę "w pogotowiu", gdyby mu nie wyszło z którąś z dziewczyn, z którymi kręci (bo nie łudziłabym się, że jesteś jedyna). Moim zdaniem to okrutne i z takim facetem nie chciałabym mieć nic do czynienia, nawet jako z kolegą.

Krolowa Julianna - witaj Ahh ci starsi faceci Ja w przypadku takich zawsze mam obawy, czy czasem młodsza dziewczyna nie jest efektem kryzysu wieku średniego albo odskocznią od małżeństwa, bo fajny facet przecież niemożliwe, żeby nie był zajęty A z drugiej strony jak widzę fajnego 35-latka i on nadal jest sam, to mam głupie myśli, że może jest beznadziejny w związkach. Wiem, że to niesprawiedliwe i głupie myślenie, bo może zwyczajnie nie spotkał tej jedynej.

Farisss - witamy w wątku Przykro mi, że masz takie doświadczenia... Ale czasami myślę, że trzeba coś przeżyć, również zostać zranionym, żeby wynieść z tego jakąś nauczkę i wiedzieć, czego się wystrzegać w przyszłości
Coś w tym jest. I nawet mam teorię na ten temat
Ogólnie rzecz biorąc to w społeczeństwie polskim jest więcej kobiet niż mężczyzn , czyli jak któraś z nas jest sama....po prostu się nie załapałyśmy, nie starczyło dla nas męskiego osobnika Ale kiedy mężczyzna w pewnym wieku siedzi sam na ławce, to trzeba się dobrze zastanowić dlaczego on tam siedzi samotnie Spotykając na swojej drodze "singli" i "zajętych facetów", odnoszę wrażenie, że wszyscy godni zainteresowania zostali już wyhaczeni przez dziewczyny i na ławce zostali sami z jakimś "ale"

Oczywiście to tak wszystko z przymrużeniem oka:")
akna1102 jest offline Zgłoś do moderatora