Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-07-18, 11:43   #4791
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez Pusia84 Pokaż wiadomość
No niby tak, ale męczę Męża, który mi mówi, że przesadzam i że mam kupić co chcę i już a ja zawsze mam jakieś "ale"

Tym sposobem po tygodniu głowienia się czy kupić JMO odżykę plus kurację do torebek włosów wzięłam tylko odżywkę
eee to jak masz takiego męża to nie żałuj sobie Przynajmniej od czasu do czasu

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
To tak jak ja, już kiedyś o tym pisałam. Podchodzę 20 razy do produktu i w końcu nie biorę, bo dochodzę do wniosku, że jest mi to jednak niepotrzebne.

A co do ojca to jest źle. Musi iść na rezonans magnetyczny, bo lekarzowi się oko nie podoba. Oczywiście zadawał pytanie czemu go na ostrym dyżurze od razu nie skierowali (no niestety tak działa wszystko w Polsce ). Ojciec zadzwonił i co? Termin dopiero na wrzesień, a on ma to zrobić w ciągu 2 tygodni. Do tego oko straciło barwy widzi już tylko na czarno-biało, dlatego koniecznie trzeba sprawdzić wszystko aby postawić diagnozę i zacząć ewentualne leczenie albo skierować na operację czy coś.

Moja przesyłka z doz nadal nie doszła do apteki... A dzisiaj minie 72 godziny.
Kurcze.. Szkoda Ojca... A powiedz jak dokładnie to się stało? Szpitale są straszne. Oszczędzają na wszystkim a potem mówią człowiekowi, że już nic nie da się zrobić. Powinni od razu dac wszystkie skierownaia, wysłać na badania i działac. Przecież czas jest tu najważniejszy. Ehh Mojemu bratu ostatnio zdjęli gips, zobaczyli dziurę w nodzę i powiedzieli, że nie wiedzą co to jest i skąd się wzięło ale chyba martwica. Dzięki Bogu okazało się, że nie i brat się pozbierał. Ale wyobraźcie sobie, że nei macie 30 lat i grozi Wam coś takiego. Tragedia.
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora