Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ktoś słyszał o nowych roślinnych farbach ''Color&Soin'' ?
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-18, 14:06   #80
naturally7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2
Dot.: Ktoś słyszał o nowych roślinnych farbach ''Color&Soin'' ?

witam. wiec tak - zamierzam farbowac w poniedziałek dzis zrobie sobie próbe na włosach bo odrost mam rudy a reszte włosa platynowy blond i jestem ciekawa jak wyjdzie. na próbniku 10a był najjasniejszy ale na opakowaniu jest pokazane ze ten kolor przyciemnia jasny blond. boje sie zeby mi na jasnych siwy nie wyszedł planowałam kupic kolor popielato-piaskowy chyba o kodzie 11a ale na próbniku własnie był to rudy choc w necie wygladał na taki jasniutki popiel.
musze przyznac ze jak farbowałam juz wczesniej ta farbą to niestety ale smierdziała, ale nic mnie nie swedziało ani nie miałam uczulenia a dodam ze jestem w ciazy i dlatego wybrałam ta farbe. trzymałam tyle ile było w instrukcji.
i jeszcze jedno - z farb naturalnych raz farbowałam jeszcze santonitem, ale najjasniejszy blond był bardzo rudo-złoty i strasznie mi sie ten kolor odznaczał, głupio to wyglądało, poza tym cena dosc wysoka. choc samo farbowanie super, zero zapachu, uczulenia - choc ja akurat alergiczką nie jestem.
naturally7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując