Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-10-22, 19:59   #1534
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Cytat:
Napisane przez Rapsodia Pokaż wiadomość
Macintosh i BigMama gratuluję zamowionek.
Amyz, zdradzisz a jak Twój ranking tuszowa 5wygląda

Przed chwila dzwonił do mnie citihandlowy, jak pan zeznał dane sprzedał im srayback. Gdyby któraś chciała przekierować na głuchy dzwonek podaje numer 896214003

Lecą sobie w kulasy
W tchibo pisza że noc zakupów od 19tej.
Istna noc, u mnie ciemno i ziewająco i tylko merci do mnie gadają

---------- Dopisano o 18:02 ---------- Poprzedni post napisano o 17:59 ----------





ja się wychowałam na pozytywkach i kartkach dzwiękowych które później straszyły rozciągniętymi dziękwami z szafek jak baterie im paddały
O tak pamiętam to kuszenie z szafek, ja też z tego sortu

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość

TŻ mi się gwałtownie poderwał z kanapy, bo przysypial przed TV a ja właśnie ryknęłam śmiechem
Pozdrowionka dla męża

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
oczywista że mogę tylko musimy na wstępie ustalic czego szukasz ja mam bardzo długie rzęsy, naturalnie wywinięte, nie lubię pogrubiających tuszy a więc moja piątka to:
1: - tusz nad tusze wg mnie
2. - bardzo fajny tusz
3. Rimmel Scandaleys - wracam do niego często, idealnie rozdziela rzęsy i na długo starcza
4. Diorshow - jest fajny ale zawsze trafiałam na egzemplarz który szybko wysychał. Dlatego nie polecam aż tak - ale sam tusz i szczota super
5. Collosal Volume - jedyny pogrubiający tusz który lubię głównie za szczotę bo dobrze rozdziela rzęsy

więcej w tym momencie nie pamiętam hmmmm może Aniyam pomoże i cos do listy dorzuci na pewno nie polecam ani YSL - ich tusze są do
Jak dla mnie od zawsze Helenki, ktore ubóstwiam i ostatnio Bobbi Brown smoky eyes

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Dziewczyny jakie prezentowe kody do douglasa wchodzą? .
Jakie perfumy zamawiasz?
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora