Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki L'Oreal True Match i Bare Naturale
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-06-08, 19:41   #197
iwona200
Zakorzenienie
 
Avatar iwona200
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 14 498
Dot.: Nowy mineralny puder LOREAL-TRUE MATCH-ktos ma?

A ja jestem bardzo zadowlona Mam odcień N6 - napewno nie dla bladej cery, ja jestem opalona i jest dla mnie idealny

Nakładam na czystą suchą skórę, wcieram pędzelkiem okrężnymi ruchami (dla mnie ten pędzelek super jest, nie jest za twardy i nie wyobrażam sobie nakładania tego pudru innym pędzlem). Daje dosyć naturalny efekt, ładnie rozświetla, nie ma na twarzy takiego totalnego matu - tego nie lubię i nie tworzy maski i nie zapycha porów (a mam rozszerzone). Faktycznie kryje dobrze (choc na większe wypryski tzn. czerwone nakladam jeszcze korektor) i ujednolica cerę, wygładza.

Jedyne do czego moge się przyczepić to, że buzia przy upale zaczyna się szybko świecić i wymaga przypudrowania (mam tłusta cere), ale np. dzis bylo chlodno i padal deszcz i nie mam problemu ze świeceniem

Generalnie jak dla mnie kryje najlepiej ze wszystkich pudrów, podkładów jakie miałam (a miałam dużo, w tym REVLON Colorstay). Od kiedy odkryłam ten kosmetyk to wiem, że raczej nie wrócę do tradycyjnych podkładów (bo mam dość maski podkład+korektor+puder) a ten puder daje lekki naturalny efekt. A jaka oszczędność czasu rano
iwona200 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując