Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - *****kotek*******
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-10-05, 20:14   #19
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: *****kotek*******

Cytat:
Napisane przez olkie Pokaż wiadomość
wlasciwie to nie chcialo mi sie ich regulowac choc faktycznie by cos sdalo z nimi zrobic bo robia sie krzaczaste sama jestem nieobiektywna w stosunku do siebie a tez boje sie ze jakas kosmetyczka mi zrobi za cienkie. jednak wole grubrze a malo ktora ma takie upodobania tez.mam tez mala a "ostra "jakby wychudzona twarz z wystajacumi kosciami policzkowymi,waskim nosemi malymi pelnymi ustami i sie boje ze ptzy za cienkich brwiach bede wygladac albo demonicznie albo anemicznie albo zbyt przerysowana bededlatego trzymam w miare "naturalne "( zaraz znajde foto calej mojej twarzy to powiecie czy brwi moga zostac)moze ktos w krk kogos poleca kto by mi "ruszyl" moje klaki ?
Ja też wolę grubsze brwi i sama takie mam.
Na zdjęciu całej twarzy widać, ze takie jakie masz, bardzo Ci pasują Nic wielkiego z nimi nie rób. Na zbliżeniu widać, ze można by wyrwać dwa włoski na krzyż, nie więcej, nie straciłyby w ten sposób swojego kształtu.

Tez się boję kosmetyczek jeśli chodzi o brwi. Ale chyba niepotrzebnie, bo teraz coraz częsciej rozumieją, ze naturalne, grubsze brwi wyglądają ładniej.
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując