Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-04-13, 01:08   #3499
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Villemo. Pokaż wiadomość
czesc, mam dziewczyny do was prośbe o pomoc przy wyborze olejku z BU. Na tą chwilę stosuje dwa razy w tygodniu diacneal a pomiędzy tym sporadycznie serum z witaminą C. jednak potrzebuje czegoś do nałożenia po diacnealu, jako nawilżacza. Do tej pory stosowałam kapsulki allegal ale mi się znudziły i szukam czegoś nowego.
Zastanawiam się nad kupnem dwóch olejów: arganowego lub z róży rdzawej, który jest lepszy?
dodatkowo myślałam o tym kremie lipionwym jako działanie przeciwzmarszczkowe (mam 28 lat) ale chyba nie znajde "wolny" dni aby go uzywać
Postawilabym na arganowy-jest duzo lepszy

Cytat:
Napisane przez April007 Pokaż wiadomość
Robiłam 3 podejścia: raz na wodzie destylowanej, drugi raz na hydrolacie rozmarynowym i trzeci na mleczku. Do rozmarynu domieszałam nawet panthenol i żel hialuronowy, ale to nic nie pomogło - włosy jak druty...

Hmmm...zrobie mala porcje na test i zobaczymy w kazdym razie chce hydrolat migdalowy uzyc.
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora