Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Metamorfoza Gosi
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-08-28, 21:11   #2
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Metamorfoza Gosi

Witaj! Moim zdaniem powinnaś zacząć od zmiany koloru włosów. Ten, który nosisz obecnie, jest niezbyt twarzowy i wygląda trochę nienaturalnie. Twoja buzia wydaje się być nieco rumiana - może powinnaś zdecydować się na farbę w chłodniejszym odcieniu?* Napisz też koniecznie, jaki masz rodzaj włosów i jakiej są one długości (takiej jak na zdjęciu, czy to może upięcie/kucyk?).
Jeśli chodzi o ubiór - unikaj zestawów takich, jak na fotografii. Taka długość spodni optycznie skraca sylwetkę, a - jak sama piszesz - jesteś osobą niezbyt wysokiego wzrostu. Wydaje mi się, że korzystnie prezentowałabyś się w tunikach odcinanych pod biustem, takichże sukienkach, spódnicach o linii litery A i długości do kolan, lub do połowy łydki. Raczej unikaj wielkich geometrycznych wzorów, "odblaskowych" kolorów . Noś buty na koturnie lub obcasie (raczej masywniejszym - nie cieniutkie szpileczki). Kombinuj z dodatkami - duże kolczyki, długie naszyjniki, może luźno zawiązany szal? Nie bój się marszczeń, falbanek itp. ozdób na biuście - warto go podkreślić aby wyrównać trochę proporcje sylwetki. Staraj się też, aby dół stroju był ciemniejszy, niż góra.
Jeśli chodzi o makijaż - pierwsze co mi się nasuwa, to modelowanie twarzy.
Pozdrawiam serdecznie

*O ile nie jest to wina mojego monitora
GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując