Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-09-01, 15:00   #3089
marioladabr
Zakorzenienie
 
Avatar marioladabr
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Viollet - Rozumiem Twoją potrzebę Mój rodzony brat ma 20 lat i już ma zaplanowany ślub na przyszły rok. Wszyscy uważają, że powinien zaczekać, ale on jest pewien, że to juz ten czas (a jest najmłodszy i ma różne wzorce wśród starszego rodzeństwa).
Każdy żyje wg swoich planów i wszystkim życzę WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO (w związku zalegalizowanym czyteż nie, bo to nie ma znaczenia)
BTW - mójbrat jest w wieku mojego pasierba i mimo, że są równolatkami mentalnie jest między nimi z 10 lat różnicy... mój brat w tym sensie, że jest trochę za dojrzały, natomiast pasierb jakiś taki okropnie dziecinny.

---------- Dopisano o 16:00 ---------- Poprzedni post napisano o 15:58 ----------

Cytat:
Napisane przez agusia_1 Pokaż wiadomość
Właśnie, też chcę jeszcze sobie poużywać po odchowaniu dzieci i patrzeć jak wychowują się moje wnuki no i przede wszystkim mieć siłę i ochotę zajmować się nimi... I nie chcę tego robić sama

Byłam wcześniej w innych związkach i dopiero teraz jestem pewna że to jest TO, a ON jest facetem z którym chcę się zestarzeć Więc po co czekać...?
Ja swojego małża spotkałam jak miałam 21 lat więc... czasami to sie po prostu wie, że to ten jeden jedyny
marioladabr jest offline Zgłoś do moderatora