Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Konkurs Wizaz.pl specjalnie dla Was! :-)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-05-03, 19:07   #699
koko
Zakorzenienie
 
Avatar koko
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 3 637
GG do koko
Dot.: Konkurs Wizaz.pl specjalnie dla Was! :-)

Cytat:
Napisane przez zuz_anna
Dziekuje za mile slowa o mamie.

O konkursie dowiedzialam sie chyba dzien przed koncem terminu nadyslania prac. Na poczatku nie doczytalam, ze makijaz ma byc na modelce - od razu wyslalam makijaz na sobie. Ale anulowalam to zgloszenie i dorwalam mame Nie mialam czasu na przygotowanie i wymyslenie czegos nadzwyczajnego. Na co dzien mama nie maluje sie, ogolnie to chyba nigdy sie nie malowala. Jak je pokazywalam, ze ze duzo osob glosuje na nasz makijaz to od razu pytala sie kogo namowilam a glosowanie, bo nei wierzy ze ludzie sami glosuja haha.

Moim zdaniem bez makijazu wyglada na mniej lat niz ma. A jak jest pomalowala to w ogole laska

Ponizej zdjecia ktore chcialam zamiescic najpierw.
Zuzanno, taki mały offtopic-> patrzę na Twoje oczy i oczom nie mogę uwierzyć , mam niemalże identyczne! Tak samo zielone po pierwsze, poza tym też mam kropki w oczach! No i kształt i w ogóle. Pierwszy raz widzę coś takiego. W pierwszej chwili się wręcz przestraszyłam jak Cię zobaczyłam, mamy tak podobne oczy, że miałam wrażenie, że patrzę na samą siebie.
koko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując