Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-08-17, 14:32   #1042
estra
Rozeznanie
 
Avatar estra
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 757
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Witajcie!
Od niedawna Was podczytuję. Przerzuciłam się na naturalne kosmetyki jakieś pół roku temu. Bezpośrednim powodem była moja walka z niedoskonałościami, ale również zainteresowania ekologią w każdym tego słowa znaczeniu
Obecnie testuję krem z liposomami Lavery, krem Pat&Rub na dzień, zieloną glinkę, olej sezamowy, hydrolat oczarowy oraz mydełka z Lawendowej Farmy.

Piszecie o zdrowym odżywianiu. Ja mam ten komfort, że mieszkam na obrzeżach miasta (dla "miastowych" na wsi ;D) i mam dostęp do zdrowej, ekologicznej żywności. Mój ojciec jest wielkim fanem takiego sposobu odżywiania i sam hoduje warzywa, owoce i szczęśliwe kury Ja nie przestrzegałam do tej pory restrykcyjnych zasad żywienia ekologicznego. Studiuję w mieście wojewódzkim- absorbujące studia i kursowanie pomiędzy dwoma wydziałami do regularnych, zdrowych posiłków nie zachęcają Jednak od tego roku solidnie przysięgam żyć w zgodzie z naturą, zarówno w kwestii kosmetycznej, jak i żywieniowej

Dziewczyny jak pewnie wiecie kosmetyki eko bardzo dużo kosztują. W jaki sposób sobie z tym radzicie? Znacie jakieś tańsze zamienniki certyfikowanej Lavery, Sanoflore itp.? Mój portfel od pewnego czasu mówi stanowcze "nie" ekologii :P
__________________
Istniejemy, póki ktoś o nas pamięta.

natura!

Edytowane przez estra
Czas edycji: 2011-08-17 o 14:36
estra jest offline Zgłoś do moderatora