Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - apel o zdjęcia w metamorfozach:)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2004-06-01, 08:54   #14
zuzaneczka
Zakorzenienie
 
Avatar zuzaneczka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 3 750
Re: apel o zdjęcia w metamorfozach:)

> Zuzanko ,to jednak nie dolkadnie przegladasz te stronke, oczywiscie ze byly tu tez porady fryzur dla panow nawetb kilku przyjechalo do mnie sie strzyc

oj to chyba nie ja niedokładnie przeglądam stronke, napisałam że ja osobiście się nie natknęłam na takie wątki- jestem na wizażu od niedawna a w archiwum aż tak się nie zagłębiałam, i nie twierdze że nie było takich metamorfoz,

a przy okazji gdzie można obejrzeć wyniki takich "postrzyżyn"?

> dziewczyny i ja rowniez staram sie doradzac , i do tej pory nie spotkalam sie z niechecia badz niezadowoleniem ,

o to wszystkim własnie chodzi! o zadowolenie, fajnie że jest takie miejsce w necie gdzie można uzyskać pomoc, wskazówki, albo choć fotke która zainspiruje!! i nikt chyba o zniechęceniu tu nie pisał?

>jesli macie nowe fryzury to bardzo fajnie i wklejajcie je jak najbardziej sie przydadza,ale trzeba sie liczyc z tym ze i one tez beda wykorzystane wielokrotnie

a ja nie mam nic przeciwko, jeżeli fotki moga zainspirować to super, niech się powtarzają, ale czasem potrzeba powiewu nowości

>tu nie jest to mozliwe aby z wielu zdjęć zrobic jedno i wtedy pokazujemy kilka, pozatym ta sama fryzura ze zdjecia nawet na tym samym kształcie twarzy bedzie wyglądała inaczej , chcby dlatego ze kazdy ma inne wlosy i czasem nosi inny kolor

właśnie dlatego prosiłam dziewczyny żeby w miarę możliwości wklejały fotki na których widac ich pysie, kształt twarzy,może nawet określały rodzaj włosków, bo nie wierze ze każdą fryzurę da się zrobić na każdych włosach i nie każda każdemu pasuje,

> ja nie zgadzam sie z waszym zdaniem, i uwazam ze kazda rada tu na forum jest cenna, ale macie prawo miec tez swoje zdanie i z tym sie zgadzam

ja osobiście nie twierdze że rady nie są cenne, wręcz przeciwnie! ale chodzi właśnie o to żeby łatwiej było ich udzielać stąd moje apele

pozdrawiam WSZYSTKICH i jestem zaskoczona takim odzewem
__________________
.
.

Marzenia się spełnią. Czekają tylko na właściwy moment.
zuzaneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując