Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Rudowłose - część II - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-13, 13:53   #2052
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Rudowlose.Cz:II-Offtop;

Cytat:
Napisane przez sylvietta86 Pokaż wiadomość
dziękuję za załączone palety

Teraz ja muszę się koniecznie poradzić... Co zrobić żeby w końcu kolor był równy na całych włosach? Odrost mam piękny, a reszta się wyróżnia:/ Tyle razy już farbowałam włosy na rudo, myślałam, że to w końcu się wyrówna. Tylko po hennie było w miarę równo. Teraz na weekend położyłam farbę i znowu mam wielką różnicę między odrostem a resztą, poza tym pasma, które były rozjaśniane (2 miesiące temu) znowu się pokazały i farba ich prawie w ogóle nie chwyciła Wiem, że tu można zrobić prepigmentację, ale jak wyrównać resztę? Odrost rośnie mi ciemniejszy niż mam pozostałe włosy, a mimo wszystko dużo ładniej wychodzi, błyszczy się i jest intensywny. Nie rzuca się to może tak bardzo w oczy, bo mam kręcone włosy, ale ja to widzę i mnie bardzo drażni Czy da się cokolwiek z tym zrobić?
mozesz dac fote? wlosy przy odroście zawsze ładniej wychodza bo sa to zdrowe włosy, natomiast reszta włosków pewnie jest juz nie raz farbowana i przetrawiona, dlatego włosy długie pod długości jeśli już były farbowane farbą permanentna i osiagneły wybrany poziom nie tolerują już kolejnego farbowania - wtedy po długości sprawdzają się tonery a przy odroście jedynie farba, po to aby pojaśnic odrost.
Masz kręcone włosy (tak jak ja) co za tym idzie z natury porowate.
Przyczyną nierównego koloru może też byc za niski oxydant przy odroście (nie wiem jaki masz kolor włosów - zakładam że ciemny), ewentualnie odwrotnie.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora